» » Продовжуються загальні збори

Продовжуються загальні збори

11 квітня побували на  загальних зборах громадян у селі Великий Щимель міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова,  помічник – консультант народного депутата України Анатолія Євлахова Вадим Сергійко, депутати міської ради В’ячеслав Матвієнко, Сергій Виблов, начальник відділу земельних відносин та агропромислового розвитку міської ради Валентина Недвіга, заступник начальника відділу організаційно – кадрової та інформаційної  роботи Сновської міської ради Наталія Смоляк, голова громадської організації «Патріоти Сновщини» Віктор Єрмоленко, журналіст районної газети «Промінь» Тетяна Литвин.

В.о. старости Борис Добродій  звітував перед односельцями про роботу, проведену у 2017 році, та основні завдання та перспективи на 2018 рік. Станом на 01.01.2018 року на території села Великий Щимель налічується 306 наявних господарств, проживає 786 громадян. За рік народилося 4 дитини, померло 11 жителів села.

На території села функціонують сільський клуб, бібліотека, ФАП, НВК (в якому навчається 82 учні, у дитячому  садку –  36 діточок), 2 молокозбиральні пункти, 4 приватні магазини, кафе. Нарікань від жителів про  роботу вищевказаних установ та підприємств не надходило.

Протягом року проводилися роботи щодо належного стану благоустрою території, а  саме: вивіз побутового сміття, прибирання території траси, утримування в належному стані меморіальних поховань, фарбування паркану, грейдерування та підсипка доріг тощо. Під час снігопаду вчасно надавалась техніка для розчищення доріг.

Так, майже 240 тис. грн.  міського бюджету витрачено на будівництво мереж вуличного освітлення вул. 9-го Травня  в  с. Великий Щимель.

Зібравшись разом, громада села підняла чимало питань, вирішення яких  безпосередньо впливає на якість життя селянина. Серед них – підтоплення житлових будинків та садиб. Вичерпну інформацію щодо цього надав заступник міського голови Сергій Силенок. Він проінформував присутніх, що,  реагуючі на чисельні звернення громадян, було здійснено виїзд  на місця. Для усунення проблем з підтоплення була задіяна комунальна техніка, злагоджено працювали працівники служби МНС та КП «Щорська ЖЕД».

Також піднімали питання щодо  освітлення вулиць, підсипки та грейдерування доріг, виїзного флюорографа, випилювання аварійних дерев.    Начальник відділу земельних відносин та агропромислового розвитку міської ради Валентина Недвіга надала вичерпну інформацію  про зміни у деяких законодавчих актах у сфері земельних відносин та тваринництві, які вводяться у 2018 році.

Підсумки зборів підведено міським головою Олександром Медведьовим, якій зосередив увагу на тому, що за один рік неможливо охопити усі проблемні питання. Так, у 2018 році планується реконструкція в рамках відновлення системи вуличного освітлення частини вул. Центральна, пров. Центральний, а також      поточний ремонт Великощимельської бібліотеки .

Секретар міської ради Наталія Самойлова ознайомила присутніх з підсумками роботи Сновської громади за 2017 рік у вигляді фото слайдів.

Збори громадян  пройшли насичено і конструктивно. Люди мали змогу напряму поспілкуватися із головою та секретарем міської ради, спеціалістами  відповідних служб,  депутатами та почути їх думку із багатьох питань.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply