» » » Протоколи засідань постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики за 2019 рік

Протоколи засідань постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики за 2019 рік

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Протокол № 11

засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

 27 грудня 2019  року                                                                                               м. Сновськ

Присутні: 3 члени комісії  (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В.)        

Відсутні: 2 члени комісії  (Анопрієнко В.М., Скідан С.С.)

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

Голова засідання: Компанець О.І.

Секретар засідання: Малетич М.В.

 

Порядок денний:

 1. Про затвердження плану роботи Сновської міської ради на 2020 рік.
 2. Про інші питання порядку денного 43-ї сесії.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, заявила, що відповідно до Положення про постійні комісії Сновської міської ради, затвердженого рішенням сесії від 11.01.2017 № 4-1/VІІІ зі змінами, у разі відсутності голови постійної комісії його обов’язки виконує заступник голови комісії. Отже, сьогодні головою засідання є заступник голови комісії Компанець О.І.

 1. Про затвердження плану роботи Сновської міської ради на 2020 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що відповідно до п. 7 ч. 1  статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” пропонується затвердити план роботи Сновської міської ради. Зупинилась на розділах плану роботи та надала роз’яснення.

Вирішили: затвердити план роботи міської ради на 2020 рік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В.)     

        проти: 0

        утрималися: 0

 1. Про інші питання порядку денного 43-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного, зупинившись на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В.)     

        проти: 0

        утрималися: 0

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 

Заступник голови

постійної комісії

 

 

 

 

О.КОМПАНЕЦЬ

         

Секретар постійної комісії

 

 

 

 М.МАЛЕТИЧ

         

 СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Протокол № 10

засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

17 грудня 2019  року                                                                                 м. Сновськ

 

Присутні: 3 члени комісії  (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)        

Відсутні: 2 члени комісії  (Скідан С.С., Компанець О.І.)

В роботі комісії приймали участь:

Савченко Л.Г. – начальник фінансового відділу;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

Голова засідання: Малетич М.В.

Секретар засідання: Анопрієнко В.М.

 

Порядок денний:

 1. Про затвердження Програми з благоустрою Сновської міської ради на 2020 рік.
 2. Про затвердження Програми покращення оперативного реагування на надзвичайні ситуації (події) та ліквідацію їх наслідків на території Сновського району на 2020 рік.
 3. Про затвердження Програми із забезпечення  безкоштовним гарячим харчуванням дітей дошкільного та шкільного віку для закладів освіти Сновської міської ради на 2020 рік.
 4. Про затвердження Програми місцевих стимулів для медичних працівників КНП «Сновська ЦРЛ» на 2020-2022 рік.
 5. Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт на 2020 рік.
 6. Про затвердження Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної  та оборонної роботи Сновського району на 2020 рік.
 7. Про внесення змін до Положення та Цільової програми «Громадське бюджетування (бюджет участі) в Сновській об’єднаній територіальній громаді на 2019-2022 роки».
 8. Про бюджет Сновської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
 9. Про інші питання порядку денного 42-ї сесії.

 

Самойлова Н.В., секретар міської ради, заявила, що відповідно до Положення про постійні комісії Сновської міської ради, затвердженого рішенням сесії від 11.01.2017 № 4-1/VІІІ зі змінами, у разі відсутності голови та заступника голови постійної комісії його обов’язки виконує секретар комісії. Отже, сьогодні головою засідання є секретар комісії         Малетич М.В. Пропонується з числа присутніх депутатів обрати секретаря засідання.

Вирішили: обрати секретарем засідання  Анопрієнка В.М.

Голосували:

                     за:  3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)        

                     проти: 0

                     утрималися: 0

 1. Про затвердження Програми з благоустрою Сновської міської ради на 2020 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що дана Програма приймається щорічно з метою реалізації комплексу заходів щодо забезпечення утримання в належному санітарно-технічному стані населених пунктів громади та покращення їх естетичного вигляду. Ознайомила з обсягами бюджетних вкладень по основним напрямкам Програми.

Відбулося обговорення основних заходів Програми та запланованого фінансування.

Вирішили: затвердити Програму з благоустрою Сновської міської ради на 2020 рік та обсяги бюджетних вкладень по основним напрямкам Програми з благоустрою Сновської міської ради на І-ІV квартал 2020 року, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)        

        проти: 0

        утрималися: 0

 1. Про затвердження Програми покращення оперативного реагування на надзвичайні ситуації (події) та ліквідацію їх наслідків на території Сновського району на 2020 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що дана Програма приймається щорічно з метою надання підтримки 8 державній пожежно-рятувальній частині м. Сновськ, підвищення рівня оперативної готовності щодо гасіння пожеж та здатності до проведення аварійно-рятувальних і інших невідкладних робіт. Ознайомила з орієнтовними обсягами фінансування по даній Програмі.

Вирішили: затвердити Програму покращення оперативного реагування на надзвичайні ситуації (події) та ліквідацію їх наслідків на території Сновського району на 2020 рік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)        

        проти: 0

        утрималися: 0 

 1. Про затвердження Програми із забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням дітей дошкільного та шкільного віку для закладів освіти Сновської міської ради на 2020 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що з метою матеріально-фінансової підтримки соціально незахищених сімей (діти, які  опинилися  в  складних  життєвих  обставинах) та сімей військовослужбовців Сновського району, мобілізованих до лав Збройних Сил України, які проходять (проходили) військову службу в зоні проведення операції об’єднаних сил пропонується затвердити дану Програму. Довела до відома депутатів, що дана Програма приймається щорічно. Зупинилась на загальному обсязі фінансування.

Відбулось обговорення цін на харчування.

Вирішили: затвердити Програму  із забезпечення  безкоштовним гарячим харчуванням дітей дошкільного та шкільного віку для закладів освіти Сновської міської ради на 2020 рік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)        

        проти: 0

        утрималися: 0 

 1. Про затвердження Програми місцевих стимулів для медичних працівників КНП «Сновська ЦРЛ» на 2020-2022 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що з метою підвищення соціального захисту медичних працівників та заохочення їх до праці в громаді пропонується прийняти зазначену Програму. Довела до відома, що пропонується встановити додаткову  заохочувальну   надбавку у в розмірі 30% посадового окладу  щомісячно протягом першого року роботи молодим  лікарям, які прийшли  працювати в КНП «Сновська ЦРЛ», а також відшкодовувати вартість комунальних послуг (щомісячно по 1 тис. грн.) протягом першого року роботи молодим  лікарям.

 Вирішили: затвердити Програму  місцевих стимулів для медичних працівників КНП «Сновська ЦРЛ» на 2020-2022  рік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)        

        проти: 0

        утрималися: 0 

 1. Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт на 2020 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома, що дана Програма приймається щорічно з метою максимального залучення безробітних та інших категорій осіб Сновської ОТГ до участі в громадських роботах, що дозволить шляхом матеріальної підтримки і адаптації до трудової діяльності знизити соціальну напругу і вирішувати проблеми населених пунктів громади у благоустрої, прибиранні та утриманні в належному санітарному стані їх територій. Доповіла по загальному обсягу фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми.

Виступили: Анопрієнко В.М., депутат міської ради, який висловив своє невдоволення якістю виконання громадських робіт по селам.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, зазначила, що контролюють такі види робіт по селах громади в.о. старости.

Вирішили: затвердити Програму  організації та проведення громадських робіт на 2020 рік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)        

        проти: 0

        утрималися: 0 

 1. Про затвердження Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної та оборонної роботи Сновського району на 2020 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома, що дана Програма приймається щорічно з метою покращення матеріально-технічного забезпечення проведення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи Сновського району, підтримки місцевих загонів територіальної оборони, підрозділів Чернігівського прикордонного загону, які дислокуються на території Cновського району. Довела до відома щодо орієнтовних обсягів фінансування даної Програми.

Вирішили: затвердити Програму  покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної  та оборонної роботи Сновського району на 2020 рік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)        

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про внесення змін до Положення та Цільової програми «Громадське бюджетування (бюджет участі) в Сновській об’єднаній територіальній громаді на 2019-2022 роки».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про необхідність внесення технічних правок до Положення та Цільової програми. Довела до відома, що зміни стосуються термінів подання заявок та проведення голосування Громадського бюджетування, а також збільшення розміру загальної суми Громадського бюджету до 350 тис. грн. на 2020 рік.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)        

        проти: 0

        утрималися: 0 

 1. Про бюджет Сновської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка охарактеризувала бюджет Сновської ОТГ на 2020 рік, зупинилась на доходах і видатках плану бюджету на 2020 рік (пояснююча додається).

Виступили: Самойлова Н.В., секретар міської ради, яка довела до відома присутніх щодо узгодження проекту рішення з головними розпорядниками коштів міського бюджету та погодження проекту бюджету на 2020 рік на засіданні виконавчого комітету міської ради.

Вирішили: погодити проект рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)        

        проти: 0

        утрималися: 0 

 1. Про інші питання порядку денного 42-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного, зупинившись на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)        

        проти: 0

        утрималися: 0

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 

Секретар постійної комісії

 

 

 

М.МАЛЕТИЧ

         

Член постійної комісії

 

 

 

В.АНОПРІЄНКО

         

 

 

 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Протокол № 9

засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

 

25 листопада 2019  року                                                                                               м. Сновськ

 

Присутні: 3 члени комісії  (Скідан С.С., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

Відсутні: 2 члени комісії  (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М.)

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Кононенко А.О. – головний спеціаліст юридичного відділу;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

 

Голова засідання: Скідан С.С.

Секретар засідання: Малетич М.В.

 

Порядок денний:

 1. Про затвердження Програми  «Безпечне місто та профілактика правопорушень  на 2020  рік».
 2. Про затвердження Програми «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2020 рік».
 3. Про затвердження Програми щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників АТО/ООС на 2020 рік.
 4. Про затвердження Програми медичного обслуговування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, при їх стаціонарному лікуванні в відділеннях КНП «Сновська ЦРЛ», на 2020 рік.
 5. Про затвердження Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Сновського району на 2020 рік.
 6. Про затвердження «Програми антикорупційних заходів у Сновській міській раді».
 7. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міської ради на 2020 рік.
 8. Про співробітництво територіальних громад.
 9. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 10. Про прийняття в комунальну власність відумерлої спадщини (земельних ділянок).
 11. Про інші питання порядку денного 41-ї сесії.
 1. Про затвердження Програми «Безпечне місто та профілактика правопорушень  на 2020  рік».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома, що з метою забезпечення особистої безпеки громадян, протидії злочинності, створення організаційно-правових передумов для запобігання та розкриття злочинів, зміцнення законності та правопорядку в місті, усунення передумов для вчинення правопорушень і забезпечення конституційних прав та свобод людини пропонується затвердити Програму. Ознайомила із фінансовими витратами по Програмі.

Вирішили: затвердити Програму  «Безпечне місто та профілактика правопорушень  на 2020  рік», погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Скідан С.С., Компанець О.І., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про затвердження Програми «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2020 рік».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що з метою соціального захисту окремих пільгових категорій громадян пропонується відшкодувати компенсаційні виплати перевізникам, які здійснюють пільгові перевезення окремих категорій громадян залізничним транспортом. Ознайомила з Програмою та обсягами фінансування.

Вирішили: затвердити Програму  «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2020 рік», погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Скідан С.С., Компанець О.І., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про затвердження Програми щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників АТО/ООС на 2020 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила що з метою надання учасникам АТО/ООС та членам їх сімей медичних, психологічних, соціальних послуг та забезпечення потреб у медичному обслуговуванні пропонується затвердити дану Програму. Зупинилася на головних розділах Програми та обсягах фінансування.

Виступили: Медведьов О.О., міський голова, який запропонував збільшити суму фінансування з 15 тис. грн. до 25 тис. грн.

Вирішили: внести зміни до проекту рішення (до тексту Програми) а саме: збільшити заплановані обсяги фінансування  – 25 тис. грн.

За це голосували:

        за: 3 (Скідан С.С., Компанець О.І., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

Вирішили: затвердити Програму  щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників АТО/ООС на 2020 рік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії (із сумою фінансування 25 тис. грн.)..

Голосували:

        за: 3 (Скідан С.С., Компанець О.І., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про затвердження Програми медичного обслуговування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, при їх стаціонарному лікуванні в відділеннях КНП «Сновська ЦРЛ», на 2020 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що з метою збереження та відновлення здоров’я громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також підтримки показників стану здоров’я постраждалих, попередження та зниження рівня їх захворюваності шляхом включення додаткових конкретних заходів з фінансової підтримки громадян при їх стаціонарному лікуванні в Сновській ЦРЛ та забезпеченню життєво необхідними вартісними медичними препаратами пропонується  затвердити дану Програму. Повідомила, що фінансове забезпечення Програми буде здійснюватись в межах видатків при прийнятті бюджету на 2020 рік.

Вирішили: затвердити Програму  медичного обслуговування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, при їх стаціонарному лікуванні в відділеннях КНП «Сновська ЦРЛ», на 2020 рік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

 

 

Голосували:

        за: 3 (Скідан С.С., Компанець О.І., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про затвердження Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Сновського району на 2020 рік.

Слухали: Кононенко А.О., головного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила про подання Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги щодо необхідності розвитку та удосконалення  надання правової допомоги населенню району, а також забезпечення права громадян на її отримання. Ознайомила присутніх з Програмою. Довела до відома, що на виконання заходів Програми кошти будуть передбачатись при формуванні міського бюджету на 2020 рік.

Вирішили: затвердити Програму  надання безоплатної правової допомоги населенню  Сновського району на 2020 рік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Скідан С.С., Компанець О.І., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про затвердження «Програми антикорупційних заходів у Сновській міській раді».

Слухали: Кононенко А.О., головного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила, що з метою створення належних умов і сприяння реалізації державної антикорупційної політики у діяльності міської ради за підтримки й участі громадянського суспільства, забезпечення концентрації фінансових, матеріально-технічних, людських та інших ресурсів, а також координації діяльності органів влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій для створення ефективної системи запобігання та протидії корупції у діяльності міської ради пропонується затвердити дану Програму. Ознайомила з розділами Програми.

Вирішили: затвердити «Програми антикорупційних заходів у Сновській міській раді», погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Скідан С.С., Компанець О.І., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міської ради на 2020 рік.

Слухали: Кононенко А.О., головного спеціаліста юридичного відділу, яка ознайомила присутніх з Планом  діяльності з підготовки  проектів регуляторних актів міської ради на 2020 рік.

Вирішили: затвердити План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міської ради на 2020 рік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Скідан С.С., Компанець О.І., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про співробітництво територіальних громад.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що з метою реалізації спільних проектів з Городнянською, Тупичівською, Вихвостівською об’єднаними територіальними громадами пропонується надати згоду на організацію співробітництва шляхом підписання договору між Сновською об’єднаною територіальною громадою та Городнянською, Тупичівською, Вихвостівською об’єднаними територіальними громадами про співробітництво та задля реалізації спільного проекту «Розвиток інфраструктури та захист довкілля об’єднаних територіальних громад» за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та інших проектів за наявності таких. Ознайомила присутніх з текстом Договору.

Вирішили: погодити проект рішення з додатком  та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Скідан С.С., Компанець О.І., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім щодо розподілу коштів на виконання депутатських повноважень. Ознайомила з додатком, зачитавши прізвища депутатів та напрямки використання коштів.

Вирішили: погодити проект рішення з додатком  та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Скідан С.С., Компанець О.І., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про прийняття в комунальну власність відумерлої спадщини (земельних ділянок).

Слухали: Кононенко А.О., головного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила, що у зв’язку з відсутністю спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від спадкування, неприйняття ними спадщини, а також з метою врегулювання суспільних відносин з приводу забезпечення утримання, догляду, вчинення інших фактичних чи юридичних дій для підтримання у належному стані та ефективного використання земельних ділянок, відповідно до витягів зі Спадкового реєстру пропонується прийняти земельні ділянки (паї) в комунальну власність (с/г підприємство КСП «Мир», с. Стара Рудня).

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Скідан С.С., Компанець О.І., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про інші питання порядку денного 41-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного, зупинившись на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:

        за: 3 (Скідан С.С., Компанець О.І., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

 

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 

 

Голова постійної комісії

     

С.СКІДАН

(голова засідання)

 

(підпис)

 

(прізвище)

Секретар постійної комісії

     

 

М.МАЛЕТИЧ

(секретар засідання)

 

(підпис)

 

(прізвище)

 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 Протокол № 8

засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

26 вересня 2019  року                                                                                                   м. Сновськ

Присутні: 3 члени комісії  (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

Відсутні: 2 члени комісії  (Анопрієнко В.М., Скідан С.С.)

В роботі комісії приймали участь:

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

 

Голова засідання: Компанець О.І.

Секретар засідання: Малетич М.В.

 

Порядок денний:

 1. Про запровадження електронних петицій до Сновської міської ради.
 2. Про затвердження «Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Сновській міській раді та її виконавчих органах».
 3. Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень на території Сновської міської ради та внесення змін до Програми видалення аварійних та небезпечних дерев на території Сновської міської ради.
 4. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 5. Про внесення змін до рішення 2 сесії міської ради 7 скликання від 10.02.2017 № 22-2/VІІІ «Про закріплення депутатів міської ради за виборчими округами».
 6. Про інші питання порядку денного 39-ї сесії.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, заявила, що відповідно до Положення про постійні комісії Сновської міської ради, затвердженого рішенням сесії від 11.01.2017 № 4-1/VІІІ зі змінами, у разі відсутності голови постійної комісії його обов’язки виконує заступник голови комісії. Отже, сьогодні головою засідання є Компанець О.І.

 

 1. Про запровадження електронних петицій до Сновської міської ради.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що з метою забезпечення виконання Закону України «Про звернення громадян» пропонується запровадити електронні петиції до Сновської міської ради. Ознайомила присутніх з Порядком розгляду електронної петиції. Довела до відома, що даним рішенням доручається міському голові Медведьову О. О. підписати меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між Сновською міською радою та Міжнародною благодійною організацією “Фонд Східна Європа” щодо запровадження електронних петицій до Сновської міської ради.

Вирішили: затвердити Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Сновській міській раді, погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В.)                      

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про затвердження «Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Сновській міській раді та її виконавчих органах».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що з метою запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Сновській міській раді  пропонується встановити єдині стандарти та правила запобігання, виявлення, усунення та врегулювання конфлікту інтересів у міській раді. Ознайомила присутніх з Порядком запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Сновській міській раді та її виконавчих органів.

Вирішили: затвердити Порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Сновській міській раді та її виконавчих органах, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень на території Сновської міської ради та внесення змін до Програми видалення аварійних та небезпечних дерев на території Сновської міської ради.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх з основними розділами Порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень. Довела до відома, що даний Порядок буде враховано в Програмі видалення аварійних  та небезпечних дерев на території Сновської міської ради на 2019-2020 роки.

Вирішили: затвердити Порядок видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень на території Сновської міської ради, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх з розподілом коштів на виконання депутатських повноважень відповідно до заяв депутатів.

Вирішили: погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про внесення змін до рішення 2 сесії міської ради 7 скликання від 10.02.2017 № 22-2/VІІІ «Про закріплення депутатів міської ради за виборчими округами».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома про звернення депутатів міської ради Компанець О.І. та Рибальченка Л.І., які вирішили обмінятись виборчими округами з метою покращення умов і можливостей спілкування виборців з депутатами.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. По іншим питанням порядку денного 39-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного, детально зупинившись на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

 Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 

 Заступник голови комісії

     

О.КОМПАНЕЦЬ

         

Секретар постійної комісії

     

 М.МАЛЕТИЧ

         

 

 

 СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 Протокол № 7

засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

 29 серпня 2019  року                                                                     м. Сновськ

Присутні: 3 члени комісії  (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)          

Відсутні: 2 члени комісії  (Компанець О.І., Скідан С.С.)

В роботі комісії приймали участь:

Самойлова Н.В. – секретар міської ради;

Коваленко О.І. – заступник міського голови-начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту.

Голова засідання: Малетич М.В.

Секретар засідання: Анопрієнко В.М.

 

Порядок денний:

 1. Про визнання повноважень депутата Сновської міської ради Рибальченка Л.І. та внесення змін до рішень міської ради.
 2. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища на території Сновської міської ради на 2019-2020 роки.
 3. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 4. Про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.
 5. Про інші питання порядку денного 38-ї сесії.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, заявила, що відповідно до Положення про постійні комісії Сновської міської ради, затвердженого рішенням сесії від 11.01.2017 № 4-1/VІІІ зі змінами, у разі відсутності голови комісії його обов’язки виконує заступник голови постійної комісії або секретар комісії. Отже сьогодні головою засідання є секретар комісії Малетич М.В. Запропонувала обрати секретаря засідання із присутніх членів комісії.

Вирішили: обрати секретарем засідання Анопрієнка В.М.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про визнання повноважень депутата Сновської міської ради Рибальченка Л.І. та внесення змін до рішень міської ради.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома факт початку повноважень депутата Сновської міської ради 7 скликання Рибальченка Леоніда Івановича відповідно до Постанови Сновської міської виборчої комісії від 25 липня 2019 року № 93. Повідомила, що пропонується включити Рибальченка Л.І. до складу постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту. Та закріпити Рибальченка Л.І. за виборчим округом: с.Іванівка, с.Глибокий Ріг, с.Софіївка.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища на території Сновської міської ради на 2019-2020 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх з основними розділами Програми, а також з загальним обсягом  фінансових ресурсів.

Вирішили: затвердити Програму охорони навколишнього природного середовища на території Сновської міської ради на 2019-2020 роки, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка доповіла про звернення депутатів щодо виділення коштів на виконання депутатських повноважень. Ознайомила з додатком.

Вирішили: погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що, за пропозицією юридичного відділу міської ради, враховуючи звернення педагогів та депутатів, необхідно  внести зміни до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, яке було прийнято на минулій сесії. Довела до відома, що пропонується внести зміни до пунктів 3, 7, 9, 10, 13 Положення та викласти його в новій редакції.

Виступили: Коваленко О.І., заступник міського голови-начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка зачитала зміни, надавши роз’яснення по кожному з пунктів, до яких вносяться зміни.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про інші питання порядку денного 38-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного, детально зупинившись на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 

Секретар постійної комісії

     

М.МАЛЕТИЧ

         

Член постійної комісії

     

В.АНОПРІЄНКО

         

 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 Протокол № 6

засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

 19 липня 2019  року                                                                            м. Сновськ

Присутні: 3 члени комісії  (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

Відсутні: 2 члени комісії  (Анопрієнко В.М., Скідан С.С.)

В роботі комісії приймали участь:

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

Голова засідання: Компанець О.І.

Секретар засідання: Малетич М.В.

Порядок денний:

 1. Про затвердження Програми «Обдарованість Сновщини» на 2019 -2021 роки.
 2. Про внесення змін до Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2019-2022 роки.
 3. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.04.2019 р. №1-34/VII «Про затвердження Програми впровадження в Сновській ЦРЛ електронної медичної інформаційної системи на 2019-2020 роки».
 4. Про делегування повноважень Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту та затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.
 5. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 6. Про припинення діяльності Сновської ЦРЛ, проведення організаційно-правових заходів, пов’язаних з перетворенням у комунальне некомерційне підприємство «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, затвердження передавального акта та Статуту.
 7. Про перейменування комунального підприємства «Щорська житлово-експлуатаційна дільниця» та затвердження її  Статуту в новій редакції.
 8. Про дострокове припинення повноважень депутата Сновської міської ради 7-го скликання Чумак А.Ю.
 9. Про внесення змін до персонального складу постійних комісій Сновської міської ради.
 10. Про позбавлення Зуба Р.І. рангу посадової особи органу місцевого самоврядування.
 11. Про інші питання порядку денного 37-ї сесії.
 12. Різне.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, заявила, що відповідно до Положення про постійні комісії Сновської міської ради, затвердженого рішенням сесії від 11.01.2017 № 4-1/VІІІ зі змінами, у разі відсутності голови постійної комісії його обов’язки виконує заступник голови комісії. Отже сьогодні головою засідання є Компанець О.І.

 

 1. Про затвердження Програми «Обдарованість Сновщини» на 2019 -2021 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що з метою системної підтримки талановитих та обдарованих дітей, формуванні системи виявлення, навчання, виховання обдарованої молоді, надання їй підтримки в розвитку творчого потенціалу, самореалізації особистості пропонується затвердити Програму «Обдарованість Сновщини» на 2019 – 2021 роки. Ознайомила з Програмою, зупинившись на головних розділах.

Вирішили: затвердити Програму «Обдарованість Сновщини» на 2019 – 2021 роки, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про внесення змін до Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2019-2022 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що, розглянувши рішення виконавчого комітету Сновської міської ради від 13 червня 2019 року №70 «Про внесення змін до Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2019-2022 роки», пропонується внести зміни до Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2019-2022 роки. Озвучила зміни та надала роз’яснення.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.04.2019 р. №1-34/VII «Про затвердження Програми впровадження в Сновській ЦРЛ електронної медичної інформаційної системи на 2019-2020 роки».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про розгляд клопотання голови комісії з реорганізації ЦРЛ Куценка М.В. щодо внесення змін (технічних правок) до Програми впровадження в Сновській ЦРЛ електронної медичної інформаційної системи на 2019-2020 роки. Ознайомила з проектом рішення, доповіла щодо змін.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про делегування повноважень Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту та затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома, що з метою визначення механізму проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності Сновської міської ради пропонується делегувати Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради повноваження щодо призначення керівників закладів освіти у порядку, визначеному законами та установчими документами, а також затвердити  Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Сновської  міської ради Сновського району  Чернігівської області. Зупинилась на головних розділах Положення.

Вирішили: затвердити  Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Сновської  міської ради Сновського району  Чернігівської області, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка доповіла про звернення депутата Смоляка В.М. щодо виділення коштів на виконання депутатських повноважень. Ознайомила з додатком.

Вирішили: погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про припинення діяльності Сновської ЦРЛ, проведення організаційно-правових заходів, пов’язаних з перетворенням у комунальне некомерційне підприємство «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, затвердження передавального акта та Статуту.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що у зв’язку зі змінами моделі фінансування закладів охорони здоров’я, завершенням процедури реорганізації Сновської ЦРЛ пропонується затвердити даний проект рішення, з яким детально ознайомила присутніх.

Вирішили: затвердити передавальний акт від Сновської центральної районної лікарні Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області до Комунального некомерційного підприємства «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області, затвердити Статут Комунального некомерційного підприємства «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про перейменування комунального підприємства «Щорська житлово-експлуатаційна дільниця» та затвердження її Статуту в новій редакції.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про клопотання комунального підприємства «Щорська житлово-екслуатаційна дільниця» щодо перейменування комунального підприємства «Щорська житлово-експлуатаційна дільниця» на комунальне підприємство «Сновська житлово-експлуатаційна дільниця» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області згідно до чинного законодавства, зокрема Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки».

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про дострокове припинення повноважень депутата Сновської міської ради 7-го скликання Чумак А.Ю.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про заяву депутата  Сновської міської ради 7-го скликання Чумак  Анжеліки Юріївни, яка обиралася по виборчому округу № 21 від Сновської районної партійної організації політичної партії «Наш край», про складання нею депутатських повноважень.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

  

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

        проти: 0 

        утрималися: 0

 

 1. Про внесення змін до персонального складу постійних комісій Сновської міської ради.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що з метою організації якісної роботи постійних депутатських комісій міської ради пропонується депутата Анопрієнка Володимира Михайловича (Щорська місцева організація Радикальної Партії Олега Ляшка) виключити зі складу постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики та включити до складу комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, а депутата Кузьменка Олександра Вікторовича (Щорська місцева організація Радикальної Партії Олега Ляшка) виключити зі складу постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку та включити до складу комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики. Довела до відома про усне звернення депутата            Кузьменка О.В. відкласти вирішення даного питання.

Вирішили: зняти питання з порядку денного.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про позбавлення Зуба Р.І. рангу посадової особи органу місцевого самоврядування.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома, що на підставі листа Щорського районного суду Чернігівської області № 749/726/14/4216/16 від 13.06.2019 року,  відповідно до вироку Щорського районного суду від 08.08.2014 року необхідно позбавити Зуба Романа Івановича 7 рангу посадової особи місцевого самоврядування.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про інші питання порядку денного 37-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного, детально зупинившись на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:

        за: 3 (Анопрієнко В.М., Аникієнко Л.П., Малетич М.В.)                      

        проти: 0

        утрималися: 0

 1. Різне.

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який доповів про розроблення генерального плану міста Сновськ та ознайомив присутніх з його Проектом.

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 

Заступник голови комісії, голова засідання                                                                             О.КОМПАНЕЦЬ

  Секретар постійної комісії                                        М.МАЛЕТИЧ

 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Протокол № 5

засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

29 травня 2019  року                                                                            м. Сновськ

 

Присутні: 3 члени комісії  (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)          

Відсутні: 2 члени комісії  (Компанець О.І., Скідан С.С.)

В роботі комісії приймали участь:

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

 

Голова засідання: Малетич М.В.

Секретар засідання: Анопрієнко В.М.

 

Порядок денний:

 1. Про затвердження Програми розвитку, фінансової підтримки та поповнення статутного фонду комунального підприємства «Щорська ЖЕД» Сновської міської ради  на 2019-2021 роки.
 2. Про внесення змін до Програми сприяння виконанню повноважень депутатами Сновської міської ради на 2019-2021 роки.
 3. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 4. Про погодження проекту рішення «Про встановлення єдиного податку на території Сновської  міської ради на 2020 рік».
 5. Про погодження проекту рішення «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Сновської міської ради на 2020 рік».
 6. Про погодження проекту рішення «Про встановлення транспортного податку на території Сновської  міської ради на 2020 рік».
 7. Про погодження проекту рішення «Про встановлення туристичного збору на території Сновської  міської ради на 2020 рік».
 8. Про погодження проекту рішення «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Сновської міської ради на 2020 рік».
 9. Про погодження проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік».
 10. Про інші питання порядку денного 35-ї сесії.
 11. Різне.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, заявила, що відповідно до Положення про постійні комісії Сновської міської ради, затвердженого рішенням сесії від 11.01.2017 № 4-1/VІІІ зі змінами, у разі відсутності голови та секретаря постійної комісії пропонується обрати їх з присутніх.

Вирішили: обрати головою засідання  Малетич М.В.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

Вирішили: обрати секретарем засідання Анопрієнка В.М.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про затвердження Програми розвитку, фінансової підтримки та поповнення статутного фонду комунального підприємства «Щорська ЖЕД» Сновської міської ради на 2019-2021 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що з метою забезпечення розвитку та стабільного функціонування підпорядкованого міській раді КП «Щорська ЖЕД» пропонується затвердити Програму розвитку та фінансової підтримки даного підприємства.  Зупинилась на основних завданнях Програми, а також на обсягах та джерелах фінансування.

Вирішили: затвердити Програму розвитку, фінансової підтримки та поповнення статутного фонду комунального підприємства «Щорська ЖЕД» Сновської міської ради  на 2019-2021 роки, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)                      

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про внесення змін до Програми сприяння виконанню повноважень депутатами Сновської міської ради на 2019-2021 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що у зв’язку зі зверненням депутатів Сновської міської ради про можливість фінансової підтримки громадських, спортивних та інших організацій пропонується внести відповідні зміни до Програми.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім щодо розподілу коштів на виконання депутатських повноважень. Ознайомила з додатком, зачитавши прізвища депутатів та напрямки використання коштів.

Вирішили: погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

 

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зазначила, що наступні шість питань стосуються встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік. На 35-й сесії міської ради, яка відбудеться 30 травня, планується погодити та прийняти їх як проекти рішень. Зазначені проекти рішень будуть оприлюднені та до наступної сесії будуть прийматися заяви та пропозиції щодо  місцевих податків та зборів. На червневій сесії міської ради планується прийняти ставки податків. Представлені проекти рішень розроблялися фахівцями міської ради, ставки податків було обговорено, внесено корективи та погоджено за «круглим столом» з керівниками фракцій та головами постійних депутатських комісій.

 

 1. Про погодження проекту рішення «Про встановлення єдиного податку на території Сновської міської ради на 2020 рік».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка прокоментувала проект рішення, ознайомила присутніх з Положенням про порядок обчислення єдиного податку на території Сновської міської ради. Представила присутнім порівняльну таблицю ставок даного податку по іншим громадам Чернігівської області.

Відбулося обговорення депутатами ставок єдиного податку.

Вирішили: затвердити Положення про порядок обчислення та сплати єдиного податку на території Сновської міської ради, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про погодження проекту рішення «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Сновської міської ради на 2020 рік».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка прокоментувала проект рішення, ознайомила присутніх з Положенням про порядок обчислення та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Сновської міської ради. Представила присутнім порівняльну таблицю ставок даного податку по іншим громадам Чернігівської області.

Відбулося обговорення депутатами ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Вирішили: затвердити Положення про порядок обчислення та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Сновської міської ради, погодити проект рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про погодження проекту рішення «Про встановлення транспортного податку на території Сновської міської ради на 2020 рік».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка прокоментувала проект рішення, ознайомила присутніх з Положенням про порядок обчислення та сплати транспортного податку на території Сновської міської ради.

Вирішили: затвердити Положення про порядок обчислення та сплати транспортного податку на території Сновської міської ради, погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про погодження проекту рішення «Про встановлення туристичного збору на території Сновської міської ради на 2020 рік».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка прокоментувала проект рішення, ознайомила присутніх з Положенням про порядок обчислення та сплати туристичного збору на території Сновської міської ради, а також з Переліком податкових агентів, які здійснюють утримання туристичного збору на території Сновської міської ради.

Вирішили: затвердити Положення про порядок обчислення та сплати туристичного збору на території Сновської міської ради, Перелік податкових агентів, які здійснюють утримання туристичного збору на території Сновської міської ради, погодити проект рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 

 

 1. Про погодження проекту рішення «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Сновської міської ради на 2020 рік».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка прокоментувала проект рішення, ознайомила присутніх з Положенням про порядок обчислення та сплати збору за місця для паркування транспортних засобів на території Сновської міської ради.

Вирішили: затвердити Положення про порядок обчислення та сплати збору за місця для паркування транспортних засобів на території Сновської міської ради, погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про погодження проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка прокоментувала проект рішення, ознайомила присутніх з Положенням про порядок обчислення та сплати збору за землю на території Сновської міської ради. Представила присутнім порівняльну таблицю ставок даного податку по іншим громадам Чернігівської області.

Відбулося обговорення депутатами ставок та пільг із сплати земельного податку.

Вирішили: затвердити Положення про порядок обчислення та сплати збору за землю на території Сновської міської ради, погодити проект рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про інші питання порядку денного 35-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного, детально зупинившись на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:

        за: 3 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)                     

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Різне.

1). Слухали: Аникієнка Л.П., депутата міської ради, який підняв питання щодо відсутності фельдшера в с.Гвоздиківка.

Виступили: Медведьов О.О., міський голова, який довів до відома, що на даний час посада вакантна і немає спеціаліста з бажанням працювати у вищезазначеному фельдшерському пункті. Зауважив, що необхідно шукати фахівця.

2). Слухали: Малетич М.В., депутата міської ради, яка запитала, чи будуть далі виділятися кошти на виконання депутатських повноважень.

Виступили: Самойлова Н.В., секретар міської ради, яка довела до відома, що дане питання планується переглянути по закінченню першого півріччя.

 

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 

 Голова засідання,

секретар постійної комісії                                                            Малетич М.В.

 

 

 Секретар засідання                                                                       Анопрієнко В.М.

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 Протокол № 4

засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

23 квітня 2019  року                                                                       м. Сновськ

Присутні: 3 члени комісії  (Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)          

Відсутні: 2 члени комісії  (Анопрієнко В.М., Аникієнко Л.П.)

В роботі комісії приймали участь:

Самойлова Н.В. – секретар міської ради;

Орда І.Г. – перший заступник міського голови.

Голова засідання: Скідан С.С.

Секретар засідання: Малетич М.В.

 

Порядок денний:

 1. Про затвердження Програми  впровадження в  Сновській ЦРЛ електронної  медичної інформаційної системи на 2019-2020 роки.
 2. Про внесення змін до Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Сновській міській раді на 2019-2020 роки.
 3. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 4. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради.
 5. Про інші питання порядку денного 34-ї сесії.
 1. Про затвердження Програми впровадження в  Сновській ЦРЛ електронної  медичної інформаційної системи на 2019-2020 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома, що обов’язковою умовою  приєднання до медичної реформи Сновської  ЦРЛ  має бути  підключення  її   до електронної  системи  охорони здоров’я. Повідомила, що для підключення до електронної системи охорони здоров’я необхідно комп’ютеризувати робочі місця лікарів та оснастити їх ліцензійним програмним забезпеченням  та  медичними інформаційними системами. З цією метою і пропонується прийняти Програму. Ознайомила з орієнтовними обсягами фінансування Програми  впровадження в  Сновській ЦРЛ електронної  медичної інформаційної системи на 2019-2020 роки.

Вирішили: затвердити  Програму впровадження в Сновській ЦРЛ електронної медичної інформаційної системи на 2019-2020 роки, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про внесення змін до Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Сновській міській раді на 2019-2020 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про необхідність внесення змін до Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Сновській міській раді на 2019-2020 роки. Ознайомила присутніх з розділом 6 «Ресурсне забезпечення Програми», який планується викласти в новій редакції.

Вирішили: погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

 

Голосували:

        за: 3 (Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім щодо розподілу коштів на виконання депутатських повноважень. Ознайомила з додатком, зачитавши прізвища депутатів та напрямки використання коштів.

Вирішили: погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім про пропозицію міського голови щодо внесення зміни до  Структури та загальної чисельності Сновської міської ради з метою приведення у відповідність до Національного класифікатора  професій та організації належної роботи Сновської міської ради. Детально зупинилась на змінах, а саме:

– перейменувати посади у відділі господарського забезпечення:

«водій» на «водій автотранспортних засобів» без зміни функціональних обов’язків, посадового окладу; «робітник комплексного обслуговування й ремонту будинків» на «робітник з благоустрою»;

– вивести з відділу господарського забезпечення посаду «прибиральник службових приміщень» – 1 шт.од.;

– ввести до відділу господарського забезпечення посаду «робітник з благоустрою» – 1 шт. од.

Вирішили: погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про інші питання порядку денного 34-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного, детально зупинившись на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:

        за: 3 (Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 Голова комісії                                                                       Скідан С.С.

  Секретар комісії                                                                Малетич М.В.

 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 Протокол № 3

засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

 22 березня 2019  року                                                                  м. Сновськ

Присутні: 3 члени комісії  (Анопрієнко В.М., Малетич М.В., Скідан С.С.)          

Відсутні: 2 члени комісії  (Аникієнко Л.П., Компанець О.І.)

В роботі комісії приймали участь:

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

Голова засідання: Скідан С.С.

Секретар засідання: Малетич М.В.

Порядок денний:

 1. Про забезпечення  належних  умов  роботи  виборчих комісій.
 2. Про розподіл функціональних обов’язків між в.о.старост Сновської міської ради на період їх відпустки, тимчасової відсутності та інше.
 3. Про внесення змін до рішення міської ради «Про реорганізацію Сновської центральної районної лікарні Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області шляхом перетворення на Комунальне некомерційне підприємство «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області» від 28 лютого 2019 року № ­­­19-32/VII.
 4. Про інші питання порядку денного 33-ї сесії.
 1. Про забезпечення належних  умов  роботи  виборчих комісій.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила щодо необхідності надання дозволу балансоутримувачам майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади на передачу в безоплатне користування майна об’єднаної територіальної громади, необхідного для забезпечення належних умов роботи  виборчих  комісій під час виборчого процесу.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Анопрієнко В.М., Малетич М.В., Скідан С.С.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про розподіл функціональних обов’язків між в.о.старост Сновської міської ради на період їх відпустки, тимчасової відсутності та інше.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх з графіком взаємозаміщення повноважень між в.о. старост Сновської міської ради на період їх відпустки, тимчасової відсутності, інше

Вирішили: погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Анопрієнко В.М., Малетич М.В., Скідан С.С.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про внесення змін до рішення міської ради «Про реорганізацію Сновської центральної районної лікарні Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області шляхом перетворення на Комунальне некомерційне підприємство «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області» від 28 лютого 2019 року № ­­­19-32/VII.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про розгляд клопотання Сновської центральної районної лікарні щодо внесення змін до рішення 32 сесії міської ради сьомого скликання «Про реорганізацію Сновської центральної районної лікарні Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області шляхом перетворення на Комунальне некомерційне підприємство «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області» від 28 лютого 2019 року   № ­­­19-32/VII. Довела до відома, що підпункт (абзац) 2 пункту 6 рішення пропонується викласти у новій редакції: « – провести до 15.04.2019 року інвентаризацію майна та здійснити оцінку майна (основних засобів, інших необоротних активів) Сновської ЦРЛ». 

Виступили: Скідан С.С., депутат міської ради, яка поцікавилась фінансуванням ЦРЛ після проведення реорганізації.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, довела до відома, що Сновську ЦРЛ після реорганізації має фінансувати Національна Служба Здоров’я.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 3 (Анопрієнко В.М., Малетич М.В., Скідан С.С.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про інші питання порядку денного 33-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного, детально зупинившись на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:

        за: 3 (Анопрієнко В.М., Малетич М.В., Скідан С.С.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 Голова комісії                                                                                  С.С. Скідан

  Секретар комісії                                                                    М.В. Малетич

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Протокол № 2

засідання постійної комісії зпитань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

 26 лютого 2019  року                                                              м. Сновськ

 

Присутні: 4 члени комісії  (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І.,           Малетич М.В.)          

Відсутні: 1 член комісії  (Скідан С.С.)

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Лагута М.А. – провідний спеціаліст юридичного відділу;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

 

Голова засідання: Компанець О.І.

Секретар засідання: Малетич М.В.

 

Порядок денний:

 1. Про затвердження Програми з національно-патріотичного виховання на 2019-2022 роки.
 2. Про затвердження Комплексної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2019- 2021 роки.
 3. Про затвердження Програми приватизації майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на 2019-2020 роки.
 4. Про затвердження Програми управління майном комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на 2019-2020 роки.
 5. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги ПрАТ «Комунальник» на 2019 рік.
 6. Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Сновської ОТГ.
 7. Про встановлення туристичного збору на території Сновської  міської ради на 2019 рік.
 8. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради.
 9. Про внесення змін до рішення 29 сесії 7 скликання №­­­13-29/VII «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міської ради на 2019 рік».
 10. Про перейменування вулиці в с. Гірськ Сновського району Чернігівської області.
 11. Про затвердження актів ліквідаційної комісії з ліквідаційними балансами сільських виборчих комісій Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.
 12. Про реорганізацію Сновської центральної районної лікарні Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області шляхом перетворення  на Комунальне некомерційне підприємство «Сновська центральна  районна лікарня» Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області.
 13. Про інші питання порядку денного 32-ї сесії.
 14. Про розгляд листа народного депутатаУкраїни Юрія Дерев’янка.
 15. Різне.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, заявила, що відповідно до Положення про постійні комісії Сновської міської ради, затвердженого рішенням сесії від 11.01.2017 № 4-1/VІІІ зі змінами, у разі відсутності секретаря постійної комісії його обов’язки виконує заступник голови комісії. Отже, сьогодні секретарем засідання є Компанець О.І.

 

 1. Про затвердження Програми з національно-патріотичного виховання на 2019-2022 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що метою Програми є розвиток в громаді системи національно-патріотичного виховання, насамперед дітей та молоді, на основі формування й утвердження принципів любові і гордості за власну державу, її історію, мову, культуру, науку, спорт, національних і загальнолюдських цінностей, усвідомлення громадянського обов’язку та зміцнення якостей патріота України як світоглядного чинника, спрямованого на розвиток успішної країни. Зупинилась на основних проблемах, на розв’язання яких спрямована Програма. Також довела до відома щодо обсягів та джерел фінансування даної Програми.

Вирішили: затвердити  Програму з національно-патріотичного виховання на 2019-2022 роки, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про затвердження Комплексної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2019- 2021 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх з Програмою, повідомила, що метою Комплексної програми є здійснення комплексних заходів щодо створення правових і соціальних умов для належного розвитку сім’ї, у тому числі удосконалення роботи щодо попередження домашнього насильства, впровадження гендерних підходів в усі сфери життєдіяльності суспільства та вжиття заходів з протидії торгівлі людьми. Зупинилася на розділах Програми та довела до відома щодо обсягів та джерел фінансування даної Програми.

Вирішили: затвердити  Комплексну  програму підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2019- 2021 роки, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

 

 1. Про затвердження Програми приватизації майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на 2019-2020 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що з метою підвищення ефективності використання об’єктів комунальної власності та розвитку на території об’єднаної територіальної громади  конкурентного середовища, поповнення доходної частини міського бюджету відділом житлово-комунального майна та транспорту Сновської міської ради була розроблена Програма приватизації, яка пропонується до затвердження. Довела до відома щодо загального обсягу фінансових ресурсів, які необхідні для  реалізації Програми.

Вирішили: затвердити Програму приватизації майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на 2019-2020 роки, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0 

 1. Про затвердження Програми управління майном комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на 2019-2020 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що з метою раціонального та ефективного управління майном комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області для забезпечення стабільного наповнення дохідної частини міського бюджету громади та для задоволення потреб територіальної громади відділом житлово-комунального майна та транспорту Сновської міської ради була розроблена Програма управління майном, яка пропонується до затвердження. Довела до відома щодо загального обсягу фінансових ресурсів, які необхідні для  реалізації Програми.

Вирішили: затвердити Програму управління майном комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на 2019-2020 роки, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

 Голосували:

        за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0 

 1. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги ПрАТ «Комунальник» на 2019 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх з головними розділами Програми, прийняття якої зумовлено тим, що виконавчий комітет міської ради з метою зменшення фінансового навантаження на одержувачів  житлово-комунальних послуг у місті  затвердив тарифи на послуги ПрАТ «Комунальник» у розмірі, нижче економічно-обґрунтованих витрат на виробництво (надання) таких послуг. Це призводить до отримання збитків та погіршення фінансового стану виробника та надавача послуг ПрАТ «Комунальник». Вирішення проблеми пропонується здійснити шляхом виділення з міського бюджету коштів для компенсації різниці між фактичними витратами та нарахуваннями за надані послуги відповідно до діючих тарифів. Наголосила на тому, що  відсутність відшкодовування різниці між фактичними витратами та нарахуваннями за надані послуги відповідно до діючих тарифів ставить під загрозу стабільність забезпечення населення житлово-комунальними послугами у повному обсязі. Довела до відома щодо обсягу фінансових ресурсів, які необхідні для реалізації Програми.

Вирішили: затвердити Програму відшкодування різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги  ПрАТ «Комунальник» на 2019 рік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0 

 1. Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Сновської ОТГ.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що правила благоустрою були розглянуті та  затверджені сесією міської ради, як проект рішення 17 серпня 2018 року, а також, що проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу був оприлюднений на офіційному веб-сайті Сновської міської ради 03.09.2018 року. Довела до відома, що зауважень від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань до проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу не надходило. Повідомила про лист Чернігівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України №75-02/20/2060 від 12.09.2018 року про погодження проекту рішення міської ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Сновської об’єднаної територіальної громади» в запропонованій редакції.

Виступили: Компанець О.І., голова засідання, яка зачитала висновок комісії про відповідність проекту регуляторного акта вимогам статей 4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Вирішили: затвердити висновок комісії про відповідність проекту регуляторного акта вимогам статей 4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Голосували:

        за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

Вирішили: затвердити Правила благоустрою населених пунктів Сновської об’єднаної територіальної громади, оприлюднити Правила благоустрою населених пунктів Сновської об’єднаної територіальної громади у встановленому порядку, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0 

 1. Про встановлення туристичного збору на території Сновської  міської ради на 2019 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що у зв’язку із внесеними змінами до Закону України від 23 листопада 2018 року постала необхідність перегляду рішення міської ради про встановлення туристичного збору. Повідомила щодо розмірів ставки збору. Ознайомила з переліком податкових агентів, які здійснюють утримання туристичного збору на території Сновської міської ради та його перерахування до Сновського міського бюджету.

Вирішили: погодити проект рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0 

 1. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім про пропозицію Сновського міського голови щодо внесення змін до структури та загальної чисельності відділів міської ради, а саме:   пропонується вивести з юридичного відділу Сновської міської ради посаду «Провідний спеціаліст», ввести до відділу господарського забезпечення Сновської міської ради посаду «Головний спеціаліст», перейменувати посаду «Спеціаліст» загального відділу Сновської міської ради  на посаду «Провідний  спеціаліст» загального відділу Сновської міської ради. Зауважила, що змін до загальної чисельності працівників ради не відбуватиметься.

Вирішили: погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0 

 1. Про внесення змін до рішення 29 сесії 7 скликання №­­­13-29/VII «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міської ради на 2019 рік».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила щодо змін до рішення міської ради, а саме пропонується додати п. 7 до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міської ради на 2019 рік (включити регуляторний акт «Про затвердження правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Сновськ»).

Вирішили: погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

 

Голосували:

        за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0 

 1. Про перейменування вулиці в с. Гірськ Сновського району Чернігівської області.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про розгляд звернення в. о. старости с. Гірськ щодо перейменування в с. Гірськ вулиці Вишнева на вулицю Максима Авдієнка. Довела до відома про рішення виконавчого комітету міської ради «Про перейменування вулиці» №5  від25.01.2019.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0 

 1. Про затвердження актів ліквідаційної комісії з ліквідаційними балансами сільських виборчих комісій Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що у зв’язку із завершенням ліквідаційної процедури сільських виборчих комісій Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області необхідно затвердити акти ліквідаційної комісії з ліквідаційними балансами сільських виборчих комісій Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області з припинення юридичних осіб. Ознайомила з переліком юридичних осіб (колишніми сільськими виборчими комісіями).

Вирішили: затвердити акти ліквідаційної комісії з ліквідаційними балансами сільських виборчих комісій Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0 

 1. Про реорганізацію Сновської центральної районної лікарні Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області шляхом перетворення  на Комунальне некомерційне підприємство «Сновська центральна  районна лікарня» Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що у зв’язку зі змінами моделі фінансування закладів охорони здоров`я та запровадженням реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для закладів охорони здоров`я, що надають вторинну медичну допомогу необхідно реорганізувати (припинити) юридичну особу – Сновська центральна районна лікарня Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області шляхом перетворення в юридичну особу – Комунальне некомерційне підприємство «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області. Доповіла по процедурі реорганізації.

Вирішили: реорганізувати (припинити) юридичну особу – Сновська центральна районна лікарня Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області шляхом перетворення в юридичну особу – Комунальне некомерційне підприємство «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області, погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

        за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0 

 1. Про інші питання порядку денного 32-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного, детально зупинившись на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:

        за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0 

 1. Про розгляд листа народного депутата України Юрія Дерев’янка.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала лист від народного депутата України Юрія Дерев’янко про внесення на розгляд сесії міської ради проекту рішення «Про звернення місцевої ради щодо необхідності якнайшвидшого прийняття проектів Законів України щодо спрощення розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією та суттєвого зменшення податків при придбанні автомобілів».

Відбулось обговорення актуальності даного питання.

Вирішили: довести до відома депутатів на сесії у розділі «Різне».

Голосували:

        за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0 

 1. Різне.

Слухали: Компанець О.І., депутата міської ради, яка заявила про необхідність придбання нового легкового автомобіля для міської ради так, як старий вже вичерпав свій ресурс. Відбулося обговорення питання. Депутати одностайно дійшли згоди, що автомобілі (Сенс 2011 року випуску та Волга 2004 року випуску) вже вичерпали свій моторесурс, є неекономними та постала необхідність закупівлі нового автомобіля для потреб міської ради.

Вирішили: погодити закупівлю легкового автомобіля для потреб міської ради, пропонувати виділити кошти за підсумками виконання бюджету за І півріччя 2019 року.

Голосували:

        за: 4 (Анопрієнко В.М., Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В.)          

        проти: 0

        утрималися: 0

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 Заступник голови комісії,

голова засідання                                          О.І. Компанець

  Секретар комісії    М.В. Малетич

 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Протокол № 1

засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

24.01.2019  року                                                                                                            м. Сновськ

 

Присутні: 3 члени комісії  (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Скідан С.С.)

Відсутні: 2члени комісії (Анопрієнко В.М., Малетич М.В.)

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Кононенко А.О. – головний спеціаліст юридичного відділу;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

 

Голова засідання: Скідан С.С.

Секретар засідання: Компанець О.І.

 

Порядок денний:

1.Про громадське бюджетування (бюджет участі) в Сновській об’єднаній територіальній громаді.

 1. Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Сновській міській раді на 2019-2020 роки.
 2. Про затвердження Програми покращення оперативного реагування на надзвичайні ситуації (події) та ліквідацію їх наслідків на території Сновського району на 2019 рік.
 3. Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин Сновської об’єднаної територіальної громади».
 4. Про розгляд листа Громадської Організації «Солідарність».
 5. Про розгляд листа акціонерного товариства «Українська залізниця».
 6. Про інші питання порядку денного 31-ї сесії.
 7. Різне.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, запропонувала у зв’язку з відсутністю  секретаря постійної комісії обрати з числа присутніх депутатів секретаря засідання.

Вирішили: обрати секретарем засідання Компанець О.І.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про громадське бюджетування (бюджет участі) в Сновській об’єднаній територіальній громаді.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що з метою впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету пропонується затвердити програму «Громадське бюджетування в Сновській об’єднаній територіальній громаді на 2019-2022 роки». Довела до відома, що дана Програма встановлює та регулює систему взаємодії виконавчих органів Сновської міської ради та жителів населених пунктів Сновської об’єднаної  територіальної громади щодо реалізації проектів, поданих жителями Громади, за рахунок коштів міського бюджету. Кожен житель громади може подати власну пропозицію, ідею чи проект, заповнивши бланк заявки. А населення громади шляхом голосування має вирішити, в який спосіб витрачати частину міського бюджету. Орієнтовний обсяг коштів для реалізації Програми на 2019 рік становить 200 тис. грн. Детально розповіла про процес оцінювання та реалізації проектів.

Виступили: Скідан С.С., депутат міської ради, яка поцікавилась, як голосувати за проект громадянам, які проживають в селах району.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, повідомила, що голосувати за проекти можна в соціальних мережах.

Вирішили: затвердити цільову програму «Громадське бюджетування (бюджет участі) в Сновській об’єднаній територіальній громаді на 2019-2022 роки» затвердити Положення про Громадський бюджет (бюджет участі) в Сновській об’єднаній територіальній громаді, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Сновській міській раді на 2019-2020 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що метою Програми є вирішення пріоритетних завдань державної політики у сфері забезпечення захисту прав дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів. Довела до відома, що відповідно до Програми організовується відпрацювання порушниками адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт та примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів в інтересах захисту прав та інтересів дітей. Зачитала перелік видів оплачуваних суспільно корисних робіт.

Вирішили:затвердити Програму організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Сновській міській раді на 2019-2020 рік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про затвердження Програми покращення оперативного реагування на надзвичайні ситуації (події) та ліквідацію їх наслідків на території Сновського району на 2019 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про звернення начальника пожежно-рятувальної частини Р.М.Силенка щодо підтримки Підрозділу, підвищення  рівня його оперативної готовності щодо гасіння пожеж та здатності до проведення аварійно-рятувальних і інших невідкладних робіт. Прокоментувала запропоновану до затвердження Програму, зупинившись на основних її завданнях та фінансовому забезпеченні. Повідомила, що згідно з висновком фінансового відділу міської ради виділення коштів за вищезгаданою програмою можливе тільки за рахунок перевиконання міського бюджету.

Вирішили: затвердити Програму покращення оперативного реагування на надзвичайні ситуації (події) та ліквідацію їх наслідків на території Сновського району на 2019 рік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

 

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин Сновської об’єднаної територіальної громади».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила щодо запропонованих змін до Положення у зв’язку із зверненнями сільських старост про присвоєння звання «Почесний громадянин Сновської об’єднаної територіальної громади» жителям сіл. Прокоментувала пункт 6 «Присвоєння звання «Почесний громадянин міста Сновськ/села ______» , який пропонується включити до Положення.

Вирішили: погодити проект рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про розгляд листа Громадської Організації «Солідарність».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала присутнім лист від Громадської Організації «Солідарність» щодо проведення інформаційної кампанії на території Сновської ОТГ.

Виступили: Кононенко А.О., головний спеціаліст юридичного відділу, яка доповіла про законодавчу базу майбутніх виборів Президента України.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про розгляд листа акціонерного товариства «Українська залізниця».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про лист від акціонерного товариства «Українська залізниця» з проханням перегляду прийнятих ставок податку на землю на 2019 рік або надання пільги по сплаті земельного податку та податку на нерухоме майно.

Відбулося обговорення листа депутатами.

Вирішили: відхилити пропозицію перегляду ставок податків та надання пільг.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про інші питання порядку денного 31-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного, зупинившись на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 

 1. Різне.

Слухали: Скідан С.С., депутата міської ради, яка порушила питання свого виборчого округу щодо тимчасового нефункціонування фельдшерського пункту в с. Гвоздиківка.

Виступили: Самойлова Н.В., секретар міської ради, яка надала роз’яснення.

Аникієнко Л.П., депутат міської ради, висловив своє занепокоєння даним питанням.

Вирішили: запросити 29 січня на зустріч із депутатами Скідан С.С. та Аникієнко Л.П. головного лікаря КНП «Сновський ЦПМД» для з’ясування питання по суті.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 

Голова постійної комісії                                                                С.С. Скідан

  Секретар засідання                                                                       О.І. Компанець

Leave a Reply