» » Реконструкція каналізаційних мереж у Сновську триває

Реконструкція каналізаційних мереж у Сновську триває

11 вересня за ініціативи обласного  Управління капітального будівництва відбулася виїзна нарада щодо вирішення питань, які виникли у ході реконструкції каналізаційних мереж у районі 5-ти кутів  у Сновську. Проходила вона на території проведення робіт по даному об’єкту за участі першого заступника міського голови Івана Орди, начальника відділу житлово-комунального господарства та транспорту міськради Олени Аникієнко, начальника відділу  господарського забезпечення міськради Валерія Коваленка та директора ПрАТ «Комунальник» Анатолія Дулі.

З Чернігова на робочу зустріч прибули  директор ПП «Будплдаст-2»  Андрій Котельчук (підрядна організація), директор ПП «Еталон+Буд» Артур Дорохін (проектна організація, яка здійснює авторський нагляд), начальника відділу технічного нагляду УКБ Роман Шурик.

Головною темою обговорення на нараді була проблема, яка виникла в процесі будівництва. Старі комунікаційні мережі, що нині використовуються мешканцями будинків по вул. Некрасова та Незалежності, побудовані ними без належних планово-архітектурних умов для довгострокового використання. Прокладання нових мереж за проектом неможливе без прийняття рішення щодо подальшої долі цих старих систем.

За результатами наради був складений акт, в якому відображені пропозиції виконання робіт та запропоновано включити роботи, що не увійшли до проектних, але повинні виконуватися. Акт буде подано для узгодження розпоряднику коштів управління капітального будівництва обласної державної адміністрації.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи

Leave a Reply