» » «Село моє в пахучім цвіті, мені всміхається здаля. Для мене ти одне на світі, бо тут мій край, моя земля…»

«Село моє в пахучім цвіті, мені всміхається здаля. Для мене ти одне на світі, бо тут мій край, моя земля…»

Напередодні свята, Покрови Пресвятої Богородиці, 13 жовтня, безліч жителів Петрівської громади різних вікових категорій зібрались біля сільського будинку культури на свято – День села.

Чудова погода, гарно оздоблений будинок культури, з любов’ю та гумором оформлена виставка, батут, солодка вата, торгівля різноманітними сувенірами додавали святкового настрою.

Радо зустрічала гостей та запрошених в.о.старости Марія Деркач.  На свято до Петрівки завітали міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова та провідний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи Олена Батюк.

Вітальні слова від ведучих свята та пісня «Село моє» сповістили про початок дійства.

В першу чергу вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника загиблих воїнів, а юні аматори заспівали гімн України, прикрасивши хореографічною композицією.

З вітальним словом до присутніх звернулась організатор заходу – в.о.старости Марія Деркач. Вона щиро дякувала всім за постійну допомогу та підтримку, і не тільки при проведенні свята, але й в будні. В першу чергу міській раді, в особі Олександра Медведьова, депутату обласної ради, керівнику ТОВ «Астра» Григорію Божку, керівнику ПСП «Яна Плюс» Олександру Веселому, директору ДП «Сновськрайагролісгосп» Олександру Скороходу, директору ДП «Городнянський лісгосп» Сергію Аніщенку, Петрівському сільському споживчому товариству та всім небайдужим жителям рідного села, які його дуже люблять та намагаються зробити можливе заради його процвітання.

Міський голова щиро вітав присутніх з Днем села та наступаючими святами: Покрови пресвятої Богородиці, а всіх чоловіків – з Днем захисника України та Днем козацтва.

«Петрівка – одне з найбільших сіл нашої громади,  тут дуже затишно і охайно, живуть щирі привітні люди, які дуже люблять своє село. Тож хочу побажати вам добра, миру і достатку, а Петрівці – розвитку і процвітання. І щиро вірю – інакше й бути не може», – зазначив Олександр Олександрович.

З нагоди свята – Дня села, за активну участь у житті громади нагороджено Почесною грамотою Сновської міської ради місцеву майстриню Тетяну Безлук та відзначено Подяками і подарунками: Дмитра Аксьоненка, Володимира Грабовця, Владислава Гладченка, Олександра Вижгородька та Олену Деркач.

Святкове дійство тривало понад три години. І, як водиться у нас на Україні, всіх присутніх частували запашним караваєм. Лунали пісні та виконувались танцювальні композиції від аматорів Петрівського будинку культури, організовані директором закладу Ігорем Сєргєєвим та художнім керівником Тамарою Кобець. Комедійними сценками розважали «кумоньки», показуючи свою акторську майстерність.

В.о.старости Марія Деркач потурбувалась про всіх сільчан, а це – безкоштовна безпрограшна лотерея (найбільші виграші – три причепи дров). Окрім того, всіх безкоштовно частували тушкованою картоплею, курячими стегенцями, юшкою, пельменями, заварними млинцями та варениками з грибами та картоплею. Марія Федорівна дуже вдячна односельцям,  які допомогли приготувати смачні страви.

Надворі вже давно з темніло, а біля будинку культури тривала ще дискотека.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply