» » Серпнева конференція педагогічних працівників Сновської ОТГ

Серпнева конференція педагогічних працівників Сновської ОТГ

Педагогічні працівники всієї ланки освіти громади, в тому числі позашкільної та дошкільної, зібралися 28 серпня у залі Сновського будинку культури на конференції з нагоди початку нового навчального року. Участь у ній взяли міський голова Олександр Медведьов, секретар міськради Наталія Самойлова та голова РДА Валерій Радібеда.

Розпочався захід святково – з вітань від зразкових дитячих колективів «Світлячок» (керівник О.Сенченко) та «Ягідки» (керівник С.Горбатович), а також ансамблю домристів «Домінанта»  музичної школи ім. Н.Г.Рахліна (керівник Л.Сіренька).

З вітальним словом до всіх присутніх звернулася  заступник міського голови, начальник Управління освіти сім`ї, молоді і спорту міськради Олена Коваленко, яка і відкрила конференцію.

Урочисте виконання «наживо» Державного Гімну України юними артистами, вихованцями Ольги Сенченко, додало відчуття духу патріотичності і єдності.

Зі словами подяки педагогам і ветеранам галузі виступив Олександр Медведьов. Зокрема, він зазначив, що нині у заклади освіти вкладається найбільше коштів, ніж за всі роки незалежної України: «Освітня галузь найвитратніша серед інших у громаді. Але це вклад у наше майбутнє, тож він є правильним!» Він нагородив Почесним грамотами міськради за сумлінну працю та активне впровадження Концепції «Нова українська школа» Оксану Репняк, вчителя початкових класів Сновського НВК «ДНЗ-СЗНЗ І ступеня» та за сумлінну педагогічну діяльність і вагомий внесок у справу навчання та виховання молодого покоління Василя Шмаровоза, директора  Петрівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів –ДНЗ».

Привітав педагогів і голова райдержадміністрації Валерій Радібеда

та вручив Почесні грамоти.

Після офіційної частини конференція продовжила свою роботу. Підводячи підсумки минулого навчального року Олена Коваленко зауважила, що освітня мережа  залишається такою, як і в 2018-2019 н.р. , скорочення закладів не буде. В минулому навчальному році навчалося 2082 учні в усіх школах ОТГ, а нині додасться 26 учнів. Інклюзивною освітою було охоплено 20 дітей. Для підвозу учнів задіяно 14 шкільних автобусів, які щоденно долають по 1387 км шляху. Наразі автопарк потребує оновлення.  Багато доріг між селами мають незадовільний стан, а через це теж виходять з ладу автобуси.

За новенькі парти у цьому році сядуть 203 першокласники і навчатимуться, як і другокласники,  за концепцією НУШ. Саме нова українська школа нині в пріоритеті – як простір освіти для сучасних юних українців. Вона вчить дітей більше спілкуватися, не боятися висловлювати свої думки, комунікувати, володіти емоціями. Саме про це говорила вчителька ЗОШ №1 Оксана Ворушило.

Про здобутки своїх учнів говорила вчитель ЗОШ №1 Алла Єрмоленко, а про роботу з дошкільнятами звітувала психолог ДНЗ №1 Лілія Корюковська.

У трьох позашкільних закладах (ДЮСШ, ЦДЮТ та СЮТ) у минулому році відвідувало гуртки 1361 учень.

Директор СЮТ Микола Коршун нагадав, що в листопаді станції юних техніків виповнюється 30 років. А також просив звернути увагу на мізерне фінансування цього державного закладу, тож керівники гуртків працюють буквально на ентузіазмі.

Заступник директора з навчально-виховної роботи гімназії Марія Весела у своєму виступі  побажала колегам бути об`єднаними спільною метою, щоб досягати в усьому гармонії.

  Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

 

Leave a Reply