» » Шановні працівники та ветерани лісового господарства! 

Шановні працівники та ветерани лісового господарства! 

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників лісу!

Цей день звертає увагу всіх людей на необхідність турботи про лісові насадження, про неприпустимість їх масової вирубки та засмічення, адже ліс – це неоціненне багатство країни, витвір природи і людської праці, що має важливе економічне і екологічне значення.

Вітаю колективи ДП «Сновськрайагролісгосп», Сновського, Єлінського, Тихоновицького, Новоборовицького та Старо-Руднянського лісництв, а також педагогів і вихованців Вищого професійного училища лісового господарства, яке готує майбутніх працівників лісу.

Примножуючи своєю невтомною і самовідданою працею лісовий фонд Сновщини і всієї України, ви забезпечуєте надійний захист земельних угідь, поліпшуєте екологічний стан довкілля і в той же час нарощуєте випуск продукції лісового господарства,  відтворюєте вилучені запаси деревини,  постійно засаджуючи нові ділянки, боретеся зі шкідниками лісу, дбаєте про нього.

Дякую за ваш професіоналізм і активну позицію в житті громади у покращенні благоустрою та створенню рекреаційних зон. Бажаю вам міцного здоров’я, родинного щастя, миру, достатку,невичерпної енергії та успіхів. Нехай завжди вас супроводжує оптимізм та наснага у справі процвітання лісової галузі.

З повагою – міський голова Олександр Медведьов

 

 

Leave a Reply