» » Шановні жителі міста, де ж ваша свідомість?

Шановні жителі міста, де ж ваша свідомість?

Сьогодні вранці біля адмінбудівлі міської ради по вул.Банковій перехожі спостерігали зруйновану лавочку. Мабуть наші «свідомі» громадяни так відпочивали.

Крім того, 6 травня працівниками Сновського будинку культури було виявлено відсутність 4 саджанців троянд ( вартість 1 саджанця 50 грн.). Нагадуємо, міською радою, в рамках благоустрою, було закуплено 180 кущів троянд. Ці квіти були висаджені милувати око перехожих 19 квітня на центральних клумбах міста.

Міська рада направила лист до Сновського відділення поліції з проханням порушити  кримінальне провадження та вжити заходів щодо встановлення винних осіб і притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Сподіваємося, що крадії будуть знайдені та понесуть покарання, адже в центрі міста розташовані відеокамери.

Шановні громадяни!

Всі чомусь так люблять критикувати всіх і кожного, а найбільше місцеву владу, яка чомусь все робить не так. Але, все ж таки, міська рада приділяє значну увагу благоустрою. В найближчий час планується придбати квіткові арки, які будуть встановлені в центрі міста (в міському парку, біля Будинку культури, тощо), продовжити висадку рослин на клумбу на площі міста. Але все і одночасно, і щоб одразу все мало естетичний вигляд, зробити неможливо (як би ми цього не хотіли).

Тож давайте починати з себе! Не руйнувати те що маємо, не красти, не смітити, а просто любити своє місто і намагатися зробити його кращим!

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

 

 

Leave a Reply