» » Сновському історичному музею – 80!

Сновському історичному музею – 80!

Саме 30 серпня 80 років тому у нашому місті відкрив свої двері для відвідувачів музей.  Нині ж у ньому представлені і зберігаються відомості та речі за весь цей довгий період і до сьогодення.

З нагоди ювілею до закладу завітав міський голова Олександр Медведьов, який привітав колектив Сновського історичного музею зі святом, подякував їм за те, що вони допомагають берегти і цінувати історію, виховуючи любов до малої батьківщини у молодого покоління, та побажав всім добробуту,  щастя і благополуччя під мирним голубим небом. Привітала  працівників і начальник відділу культури і туризму Наталія  Добненко. У подарунок музею від міської ради незабаром надійдуть 20 нових стільців.

Директор музею Валентина Москаленко провела екскурсію та розповіла про нові експонати й унікальні фотографії: «Протягом всієї історії, яку створювало не одне покоління працівників,  музей був культурним і науковим осередком нашого краю. За час існування на збереження до фондів музею надійшло майже 20 000 експонатів, що розповідають про історію та культурні традиції Сновщини».

Фонди музею постійно поповнюються  і завдяки жителям громади, які приносять старовинні речі, документи, одяг, вироби минулих часів тощо. А працівники музею дбають про те, щоб зберегти все це для майбутніх поколінь і закликають не викидати  цікаві речі, а приносити їх до музею.

У цей день під відкритим небом на території музею були виставлені бюсти відомих особистостей часів революції, яка відбулася понад 100 років тому, а також статуетки, які стали символами партизанського руху. З нагоди ювілею у приміщенні відкрилися  виставки картин наших земляків – Івана Куценка та Оксани Косової, а на подвір’ї працювала художня галерея, на якій були представлені картини з фондів музею. Урочистості і святкового настрою всім додав концерт класичної музики від викладачів дитячої музичної школи та дуету баяністів БК.
Сновський історичний музей завжди радий відвідувачам, які хочуть доторкнутися до витоків історії.

 

Відділ організаційно-кадрової та

 інформаційної роботи міської ради

 

Leave a Reply