» » Сьогодні, на пленарному засіданні 26 сесії міської ради, депутати прийняли ряд рішень

Сьогодні, на пленарному засіданні 26 сесії міської ради, депутати прийняли ряд рішень

Чергова сесія проходила в залі засідань міської ради під головуванням міського голови Олександра Медведьова.

Питання, винесені на розгляд депутатів, попередньо розглядались на засіданнях постійних профільних комісій і тому сесія пройшла конструктивно та злагоджено.

Внесено зміни до Переліку проектів, які планується фінансувати у 2018 році за рахунок субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. «В зв’язку з неможливістю забезпечення комплексного підходу з енергозбереження по об’єкту «Реконструкція будинку культури з впровадженням теплореноваціїї по вул. Дружби, 2 в с. Петрівка» даний проект виключено з Переліку. Вивільнені кошти направлено на реалізацію двох нових проектів: «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) в с. Тур’я – будівництво» та на «Відновлення вуличного освітлення по вул. 30 років Перемоги, вул. Ватутіна в  с.Нові Боровичі» – повідомила Ганна Гукун, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій.

Зі змінами до рішення Сновської міської ради ,,Про  міський бюджет на 2018 рік” присутніх ознайомила заступник начальник фінансового відділу міської ради Лілія Гребенюк.

Стосовно внесення змін до рішень сесій міської ради щодо встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку,  в частині встановлення податку на землі лісогосподарського призначення,  виступили  Скоробагатий В.А., головний лісничий ДП «Корюківський лісгосп» та Заяць С.М., головний лісничий ДП «Городнянський лісгосп». Вони звернувся до депутатів з проханням встановити податок в розмірі не більше 0,1%, адже більша ставка податку загрозлива для їх підприємств. Більшістю голосів було прийнято рішення зі ставкою податку в розмірі 0,1%.

Депутати розглянули також низку комунальних та земельних питань.

Впровадження ПАТ «Укрпошта» пілотного проекту в нашому регіоні викликало невдоволення щодо обслуговування сільського населення. Тому до порядку денного було включено питання направлення депутатського  звернення до Прем’єр-міністра України  та в.о. генерального директора  ПАТ «Укрпошта» щодо недопущення скорочення поштових відділень в населених пунктах Сновського району, кількість населення яких становить менше 2000 жителів.

 Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

 

Leave a Reply