» » Силові структури перейшли на посилений варіант несення служби

Силові структури перейшли на посилений варіант несення служби

Сьогодні, 26 листопада відбулася оперативна нарада щодо збройної агресії РФ в Азовському морі.
У зв’язку із ситуацією, що склалася у Керченській протоці, міський голова Олександр Медведьов та голова районної державної адміністрації Валерій Радібеда зустрілися з військовим комісаром Ігорем Батюком, керівництвом Сновського відділення поліції, відділу СБУ.
Як доповів Ігор Батюк, є розпорядження начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України щодо приведення з’єднань і частин Збройних Сил України у бойову готовність «ПОВНА».
Рада національної безпеки і оборони України, засідання якої відбулося сьогодні вночі, одноголосно підтримала пропозицію Президента України ввести воєнний стан строком на 60 діб. Відповідне рішення повинна схвалити Верховна Рада України, яка має зібратися 26 листопада о 16:00 на позачергове засідання.
Також у повну бойову готовність приведений особовий склад Служби безпеки України, а Державна прикордонна служба, Національна гвардія, Національна поліція та Державна служба України із надзвичайних ситуацій перейшли на посилений варіант несення служби.

Leave a Reply