» » СИТУАЦІЯ З COVID-19 НА СНОВЩИНІ СТАНОМ НА 11 ЖОВТНЯ

СИТУАЦІЯ З COVID-19 НА СНОВЩИНІ СТАНОМ НА 11 ЖОВТНЯ

На Сновщині, за інформацією генерального директора КНП «Сновський Центр первинної медичної доопмоги» Олени ШАРПАН зростає кількість хворих як на коронавірус, так і на ГРВІ. На минулому тижні з цього приводу за медичною допомогою звернулося 229 жителів, з них 84 дитини.

Станом на понеділок на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів перебувало 199 хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19, одужало за тиждень 14 осіб. Методом ПЛР за тиждень було обстежено 96 осіб, у 65 з них тест показав позитивний результат на коронавірус.

Як поінформувала в.о. генерального  директора КНП «Сновська ЦРЛ»  Ірина ЯКУБОВСЬКА,  станом на  11 жовтня  на  стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні ЦРЛ знаходиться 41 особа,  з них з підтвердженим діагнозом COVID-19 – 26 хворих.  За минулий тиждень методом ПЛР було обстежено 11 особи, у 5 з них тест показав позитивний результат.

Лікарі наголошують, що найбільш дієвий спосіб захисту від коронавірусної  хвороби є вакцинація. Нагадаємо, що у Сновську тричі на тиждень працює центр масової вакцинації проти коронавірусу в приміщенні комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” за адресою: м.Сновськ, вул.Гомельська, 26. Час роботи: у середу і п’ятницю з 13-00 до 16-00, у неділю – з 9-00 до 12-00. Вакцинація БЕЗКОШТОВНА. Наразі в достатній кількості на Сновщині в  наявності є вакцина Pfizer та AstraZeneca.

Детальніше про щеплення можна дізнатися звернувшись до КНП «Сновський ЦПМД» (кабінет  221) або за тел.: 098 886 56 46; 098 862 68 57.

Задля збереження свого здоров`я уникайте місць скупчення людей, дотримуйтеся безпечної дистанції, носіть захисні маски та користуйтеся антисептиком для рук. Бережіть себе і своїх близьких!

Відділ організаційної роботи,  інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю