» » Ситуація з COVID-19 на Сновщині станом на 9 листопада

Ситуація з COVID-19 на Сновщині станом на 9 листопада

Як повідомила медичний директор  КНП «Сновська ЦРЛ» Ірина ЯКУБОВСЬКА, станом на 9 листопада у лікарні склалася дуже складна ситуація. Всі 20 ліжок, які передбачені для госпіталізації хворих з підозрою на коронавірус, заповнені. На лікуванні в інфекційному відділенні ЦРЛ перебуває 33 хворих. Окрім того, у різних відділеннях стаціонару лікуються хворі з підтвердженим діагнозом COVID-19, бо в КНП «Корюкіська ЦРЛ», яка визначена у нашому регіоні як лікарня для лікування хворих на коронавірус, вільних місць вже нема.

За інформацією головного лікаря КНП «Сновський ЦПМД» Олени ШАРПАН станом на 9-00 на Сновщині хворих з підтвердженим ПЛР-тестом COVID-19 знаходиться 53 особи. Лише за минулий тиждень тестування підтвердило позитивні результати у 22 наших земляків, одужало –  11 пацієнтів. «Насправді хворих на ГРВІ внаслідок COVID-19 значно більше, – зазначила лікар. – Тож закликаю всіх неухильно дотримуватися карантинних правил. Бережіть себе та своїх близьких!»

З 9 листопада, за рішенням державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Сновщина залишається в “помаранчевій” зоні. Карту України щодо рівнів епідемічної небезпеки можна переглянути за посиланням: карта України.

Переконливо просимо всіх дотримуватись карантинних обмежень, не нехтувати правилами особистої гігієни, дотримуватись соціальної дистанції, уникати місць скупчення людей. При наявності перших симптомів, які асоціюються з COVID-19, негайно звертатися до сімейних лікарів. Якщо увас температура тіла вище 38оС, яка не збивається, та утруднене дихання – набирайте негайно «103»!

Будьте здорові!

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради