» » У Чепельові пройшли загальні збори громадян

У Чепельові пройшли загальні збори громадян

Відкрита зустріч у с.Чепелів проходила 29 січня у сільському клубі – дуже затишному, чистому, теплому, з оформленими патріотичними куточками. На зібрання з 168 жителів прийшло 28 людей.

Участь у відкритій зустрічі взяли міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова та депутат міської ради Віталій Пискун.

Розпочала збори в.о. старости Марія Мороз, яка  прозвітувала перед односельцями за минулий рік роботи. Протягом звітного періоду нею проводився особистий прийом громадян, разом з діловодом Валентиною Паренчук велася робота зі зверненнями, розглядалися заяви, надавалися консультації та адресувалися листи відповідним структурам. У селі проводилися роботи з благоустрою, утримувалися в належному стані пам’ятники та кладовище, до громадських робіт долучалися безробітні, які стоять на обліку в центрі зайнятості.

Врахувавши пропозиції, які прозвучали на минулорічному сході, у Чепельові були двічі підсипані грунтові дороги, за рахунок міської ради придбали огорожу для сільського кладовища. Марія Іванівна закликала односельців зібратися весною на суботник, щоб впорядкувати сільський цвинтар. Планується видалити на ньому і аварійні дерева. Для наймолодших жителів села обладнано дитячий майданчик, який став улюбленим місцем дітлахів. Для сільського клубу придбано акустичну колонку та ноутбук, для соцробітника – новий велосипед.

«Тривалий час проблемою для нас була відсутність автобусного сполучення зі Сновськом, – зазначила в.о старости. – І вже 26 січня на замовлення жителів було здійснено перший рейс автобуса, який було придбано за кошти громади» За потреби рейси на замовлення будуть здійснюватися і надалі.

В.о старости добре оцінила роботу фельдшера та завклубом, які відповідально ставляться до своєї роботи.

Марія Мороз подякувала депутату міської ради Віталію Пискуну за постійну підтримку і взаємодопомогу, а також ТОВ «Гетьманське», яке він очолює.  Товариство надає людям послуги млина, є спонсором багатьох заходів у селі.

Занепокоєння у чепелівців, як і у жителів Сновського викликає зменшення ставки їхній листоноші, адже територія обслуговування у неї залишається та ж сама. Як і у випадку зі Сновським, Марія Мороз зверталася з цього приводу до керівника Корюківського ЦПЗ, а також до директора Чернігівської філії «Укрпошта». Вони відповіли, що зменшення ставки листоноші планують через те, що зменшується кількість передплатників та кількість платежів через Укрпошту. У свою чергу чепелівці зробили зауваження, що пересувне поштове відділення не привозить у село достатню кількість конвертів, листівок та продуктів, а поповнення рахунків мобільних і платежі проводяться із значним запізненням.

Проте вдалося в минулому році вирішити проблему з доставкою районної газети «Промінь», яка приходила в село зі значним запізненням, а тепер  – вчасно, у п’ятницю.

На закінчення свого звіту Марія Іванівна звернула увагу жителів села на дотриманні ними пожежної безпеки як взимку, так і влітку. Проблемні питання, озвучені на загальних зборах:

  • видалення аварійних дерев;
  • знесення залишків приміщення закритої школи, яка постраждала від пожежі;
  • незадовільна робота пересувного поштового відділення.

На сході виступив заступник начальника Держпродспоживслужби у Сновському районі Леонід Шишко, який запросив у Сновськ на збори всіх бджолярів.

Далі  про роботу громади і міської ради в минулому році в цілому, і зокрема, про те, що стосувалося Чепелівського старостинського округу, поінформували присутніх міський голова Олександр Медведьов разом з секретарем міської ради Наталією  Самойловою, проілюструвавши інформацію відеослайдами.

Олександр Медведьов відповів на запитання жителів, запевнив про подальшу підтримку і співпрацю зі старостинським округом і в.о. старостою Марією Мороз. Він також подякував за активність депутату міської ради Віталію Пискуну, який постійно відвідує сесії, а також  сходи у селах, за якими він закріплений і звітує про свою роботу. У свою чергу  Віталій Пискун поінформував пристуніх у залі про свою депутатську діяльність.

Закінчуючи зібрання, Олександр Медведьов і Наталія Самойлова висловили вдячність всім присутнім за те, що проявили громадянську свідомість і прийшли на збори.

Участь у зібранні громадян у Чепельові взяли провідний спеціаліст відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Лариса Мартиненко та кореспондент районної газети «Промінь» Катерина Запорожець.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради