» » У Сновській ОТГ буде проведена вулична акція  «Впливай на бюджет своєї громади!»  

У Сновській ОТГ буде проведена вулична акція  «Впливай на бюджет своєї громади!»  

20 серпня в Сновській громаді буде вперше проходити вулична акція «Впливай на бюджет своєї громади!».

В ході заходів мешканці громади отримають актуальну інформацію та консультації з бюджетних питань, а також зможуть залишити свої пропозиції до бюджету громади на наступний рік.

Організатором акції виступає громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети!». В громаді акція проходить в рамках проєкту «Децентралізація приносить прозорість та ефективність в сфері освіти та медицини».

Основним завданням проведення вуличної акції є інформування жителів громади про питання місцевих бюджетів та їх залучення до бюджетного процесу на місцевому рівні. Зокрема, всі зацікавлені жителі громади зможуть підійти до представників ОТГ та отримати усні консультації та роз’яснення стосовно місцевих бюджетів, а також отримати просвітницький посібник з питань бюджету громади «Бюджет для Громадян».

Окрім того, мешканці нашої громади зможуть заповнити форму бюджетної пропозиції до бюджету Сновської міської ОТГ на 2021 рік.

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий – ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчику на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю, проведення з популяризації енергозбереження тощо. Головне – щоб пропозиції торкались повноважень місцевої влади та були конкретно сформульовані.

Крім того, подати свою пропозицію можна он-лайн за посиланням: https://forms.gle/Npa7XEaPycDqM9Mf7

Всі зібрані пропозиції будуть систематизовані, опрацьовані та оприлюднені на сайті міської ради.

Початок акції – 20 серпня 2020 року об 11.00

Місце зустрічі: Міський парк

За деталями можна звернутись за телефоном:  2-13-32

 

Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради