» » В Іванівському сільському клубі зібрались селяни заслухати звіт в.о.старости та отримати відповіді на проблемні питання

В Іванівському сільському клубі зібрались селяни заслухати звіт в.о.старости та отримати відповіді на проблемні питання

12 квітня відбулись загальні збори в с.Іванівка (Софіївський сільський округ).

На території Софіївської сільської громади проживає 213 жителів (Іванівка – 145, Софіївка – 51, Глибокий Ріг – 17) За 2017 рік померло 3 чоловіки, не народилося жодної дитини. На території округу знаходиться 95 домогосподарств. Функціонують два ФАПи, один магазин, бібліотека, сільський клуб. По селах Софіївка та Глибокий Ріг організовано виїзну торгівлю.

Участь у сходах взяли перший заступник міського голови Іван Орда, в.о.начальника Сновського районного управління Держпродспоживслужби  Володимир Білашко, начальник відділу земельних відносин та агропромислового розвитку міської ради Валентина Недвіга, провідний спеціаліст відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Олена Батюк.

В.о. старости Роман Циганок ознайомив присутніх про виконану роботу в минулому році та озвучив проблемні питання, вирішення яких потребує першочерговості.

На території округу проводились роботи з благоустрою території, ремонту пам’ятників загиблим воїнам, автобусних зупинок, частково облаштовоно огорожу Іванівського кладовища, відремонтовано пічне опалення в приміщенні сільської ради. Взимку проводилось розчищення доріг від снігу. Не зважаючи на складні погодні умови в кінці зими проблем з розчисткою вулиць від снігу не виникало.

«Дуже турбує жителів стан автомобільних доріг. Дуже складною є ділянка дороги від Іванівки до Тихонович та до Софіївки, по якій їздять наші діти до місця навчання. Дорога є аварійною. Є проблемним питання щодо ремонту Іванівського сільського клубу. Основним джерелом доходів жителів сіл залишаються доходи отримані від реалізації сільськогосподарської продукції. Неодноразово обговорювалась проблема ціни за здане молоко, яка на даний час є досить мізерною. Також викликають занепокоєння з постачанням скрапленого газу для населення» – зазначив в.о.старости.

Постійну допомогу жителям надає депутат міської ради Анжеліка Клименко, яка постійно переймається проблемами сільської  громади та в міру своїх можливостей надає постійну допомогу у вирішенні тих чи інших питань.

По завершенні виступу побажав всім, в першу чергу, мирного неба над головою, добробуту, любові та злагоди в родинах.

Надалі перед присутніми виступили начальник відділу земельних відносин та агропромислового розвитку міської ради Валентина Недвіга та в.о.начальника Сновського районного управління Держпродспоживслужби  Володимир Білашко, які надали змістовні роз’яснення на хвилюючі питання жителів. Адже, селян,  найбільше за все, турбує низька плата за оренду паїв та обробка земель ядохімікатами.  Враховуючи прохання мешканців вирішили направити лист від міської ради до дирекції ПСП «Прогрес» щодо можливості збільшити орендну плату за паї та використання безпечного застосування пестицидів на орендованих землях.

Ознайомив місцевих жителів з основними напрямками роботи об’єднаної громади та підбив підсумки перший заступник міського голови Іван Орда. Він повідомив, що планується виділити 6 млн.грн. на ремонт окремими частинами дороги Турʼя – Гута-Студенецька. Щодо ремонту клубу, то буде виділено 45 тис.грн. на поточний ремонт нового приміщення (заміна покрівлі, нові вікна, двері та ін..), можливо в цьому приміщенні буде розташована і бібліотека.

По завершенні зборів вручив в.о.старости Роману Циганку бензопилу, придбану міською радою  для потреб громади.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply