» » В.о. старости сіл Старі Боровичі, Гвоздиківка Алла Шевардіна звітувала перед односельцями про проведену роботу у 2018 році

В.о. старости сіл Старі Боровичі, Гвоздиківка Алла Шевардіна звітувала перед односельцями про проведену роботу у 2018 році

У селі Старі Боровичі 21 лютого відбулася відкрита зустріч з  громадянами, участь у яких взяли близько 40 жителів села, міський голова Олександр Медведьов,  секретар міської ради Наталія Самойлова, в. о. старости сіл Ст. Боровичі та Гвоздиківка Алла Шевардіна,  редактор газети «Промінь» Олена Компанець, заступник начальника відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради Наталія Смоляк.

В.о. старости Алла Шевардіна звітувала перед односельцями про проведену роботу у 2018 році та основні завдання та перспективи на 2019 рік. Проінформувала присутніх про те, що з кожним роком погіршується демографічна ситуація у підзвітних їй селах, де, нажаль, не народилося жодної дитини,  а померло 6 людей. Загалом в селі Гвоздиківка проживає 445 чоловік, у Старих Боровичах –  323 особи.

На території сіл функціонує два підприємства: цех по переробці деревини під керівництвом Михайла Росіка та ТОВ «Аліта Еко», яке займається виробництвом пелет.  Алла Анатоліївна дуже вдячна їм за допомогу та небайдужість до життя громади.

Впродовж 2018 року проводилися заходи з благоустрою: вирубка порослі, обкошування територій,  впорядкування сільського сміттєзвалища.

У селах багато порожніх садиб, подвір’я яких захаращені і псують загальний вигляд населених пунктів. В.о. старости закликала господарів    підтримувати порядок біля тих осель, де ніхто не проживає.

Підтримка депутатів обласної ради дала можливість селу Гвоздиківка   відремонтувати частину дороги по вул. Неретіна на суму 500 тис. грн.

Також, у 2018 році міською радою проведено ямковий ремонт доріг в с. Ст. Боровичі,  відновлено вуличне освітлення в с.Гвоздиківка на суму 488 тис. грн.

Жителі села  піднімали питання щодо продовження робіт з освітлення вулиць. Обговорювалось питання щодо графіку роботи пересувного поштового відділення, який не задовольняє жителів сіл, адже преса доставляється з тижневим запізненням. Порушено проблему відсутності автобусного сполучення до села Ст. Боровичі.

Наприкінці Алла Анатоліївна подякувала всім жителям за підтримку і допомогу у життєдіяльності громади.

Підсумки зборів підведено міським головою Олександром Медведьовим, який  закцентував увагу присутніх на реалізованих минулого року  проектах та напрямках роботи ОТГ: придбання комунальної техніки, капітальний ремонт будівель бюджетних установ, реконструкція вуличного освітлення, ремонт доріг тощо.

Міський голова зазначив, що зі створенням ОТГ покращилось фінансове становище сільських населених пунктів. Так  у 2018 році Староборовицький старостинський округ  дав  надходжень до бюджету ОТГ 704 тис. грн., а на утримання і розвиток сіл С.Боровичі та Гвоздиківка витрачено 1 404 тис. грн.

У планах на поточний рік – відновлення вуличного освітлення вул. Шевченка в с. Ст. Боровичі, ремонт  клубу, огородження сільського кладовища.

Також присутні мали змогу оглянути відеоролики про громаду та результати роботи Староборовицького старостинського округу за 2018 рік, які презентувала секретар міської ради Наталія Самойлова.

 

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply