» » В школах Сновської громади пройшли випускні вечори

В школах Сновської громади пройшли випускні вечори

Ось і залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора. Залишились в минулому страшні контрольні і суворі вчителі. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди зостануться найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал.

23, 24  червня відбулось  хвилююче прощання зі школою – випускні вечори для учнів 11-их класів. Цьогоріч атестат про повну загальну середню освіту отримали 133 випускники Сновської громади, з них 9 медалістів.

Золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» отримали: Крістіна Войтех, Катерина Братерська, Анастасія Ташлик – випускники Сновської гімназії; Вадим Аникієнко, Ліана Арутюнян, Євгенія Безручко – вихованці Сновської ЗОШ – І-ІІІ ст. №1

Срібною медаллю «За досягнення у навчанні» нагороджено: Дарину Гориченко, Анастасію Драгу, Владиславу Чорну зі Сновської гімназії та Дарину Гребенник зі Сновської ЗОШ –І-ІІІ ст. №2.

Почесні грамоти Сновської міської ради за особливі досягнення в науці та спорті отримали випускники Вадим Аникієнко  (Сновська ЗОШ І-ІІІст. №1) та Богдан Ісаченко (Сновська ЗОШ – І-ІІІст. №2).

Урочиста церемонія з врученням атестатів випускникам міських шкіл громади відбулась в Сновському будинку культури.

На випускний вечір Сновської школи №1  разом з міським головою Олександром Медведьовим завітали народні депутати України: Олег Ляшко, Анатолій Євлахов, Василь Амельченко, Олег Купрієнко, які привітали  випускників із закінченням школи та побажали їм  наснаги й завзяття у житті, реалізації ідей та досягнення поставлених цілей, амбітних планів і величних звершень.

З промовою звернувся до присутніх Олександр Медведьов:

«Шановні вчителі, дорогі батьки, друзі. Наші діти сьогодні перетинають той поріг, після якого вони підуть у самостійне, доросле життя. Дорогі випускники, ви сьогодні такі красиві, вже такі дорослі. Я впевнений, що сьогоднішній вечір залишить у вашому житті незабутнє враження. Позаду – іспити, ви вступаєте в самостійне життя. Я впевнений, що всі вже визначили той шлях, яким ви підете по життю. Я хочу побажати вам, щоб цей шлях був успішним. побажати всім вам насамперед міцного здоров’я, щастя, благополуччя, щоб ви були успішними в житті».

Вечори, які святкували випускники районної гімназії та Сновської ЗОШ І-ІІІ ст.№2, відвідала секретар міської ради Наталія Самойлова.

«Молоді, сильні, перспективні люди, які здатні втілити мрії в реальність – це випускники Сновщини, це наш сьогоднішній день і наше майбутнє. Ви з честю та гідністю пройшли  безмежними шляхами  Країни знань. Кожен навчальний заклад виховав своє особливе  та яскраве  сузір’я зірок. Ми пишаємося усіма вашими здобутками й перемогами…

Яку б дорогу не обрали в житті – крокуйте по ній гідно, високо несіть той вогонь знань і добра, який запалили у ваших серцях вчителі. Нехай випускний вечір стане першим кроком назустріч дорослому життю: з його радощами, випробуваннями, творчими злетами і відповідальністю за майбутнє», – побажала випускникам Наталія Володимирівна.

Щасливої та світлої дороги в доросле життя, наполегливості в досягненні наміченої мети, успіхів сьогодні і завжди, бути патріотами рідної землі бажали випускникам директори, вчителі, батьки та друзі.

Святкові сценарії випускних вечорів у кожній школі були щедро переплетені чудовими музично-танцювальними вітаннями. Незабутні враження отримали присутні від перегляду відеороликів про шкільне життя, які підготували випускники. Ніжними переливами звучала мелодія шкільного прощального вальсу. Кружляючи у танці, учні прощалися зі школою, з учителями, з однокласниками.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

 

Leave a Reply