» » Ведеться робота щодо запобігання весняної повені

Ведеться робота щодо запобігання весняної повені

У зв’язку з великою кількістю опадів та значною висотою сніжного покриву, у цьому році в період весняного водопілля можливі паводки та підтоплення. Станом на 03 квітня рівень води в річці Снов піднявся до позначки 199 см над нулем поста.
Реагуючі на чисельні звернення громадян щодо підтоплень поверхневими водами їх обійсть, 2, 3, 4 квітня робочою групою міської ради (якою керував заступник міського голови Сергій Силенок, за участю начальника 8 ДПРЧ м.Сновськ Романа Силенка) було здійснено виїзди по м. Сновськ (вул. Партизанська, вул. Спортивна, вул. Вишнева та ін.), в села Камка, Сновське, Великий Щимель.
В ході обстежень було здійснено оцінку ступеню ризиків в кожному окремому випадку та вжиті відповідні заходи. Для усунення проблем була задіяна комунальна техніка, злагоджено працювали працівники служби порятунку та КП «Щорська ЖЕД».
Для порятунку обійсть від підтоплення було терміново викликано бригаду гідродинамічного очищення ТОВ «Гідросоюзбуд» з м. Бровари. Спільними зусиллями вдалося врятувати оселі та майно жителів вулиць Вишнева, П.Комуни, Колійна та прилеглих вулиць.
«Прикро, але слід констатувати, що захаращують стічні канали та колодязі побутовим сміттям самі місцеві жителі, – зауважив Сергій Силенок, – Аби вода не завдала значної шкоди мешканці теж мають долучитися до розчистки стічних каналів. Давайте будемо свідомими та власними руками не будемо спотворювати місто, в якому живемо!».
Мешканці дякували владі та працівникам задіяних служб за розуміння, злагоджену роботу, оперативність реагування та пошук оптимальних рішень.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

 

 

 

Leave a Reply