» » Вічна Слава і Шана всім захисникам України!

Вічна Слава і Шана всім захисникам України!

29 серпня вперше в Україні відзначали День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цю дату було обрано не випадково – саме 29 серпня 2014 року на сході України загинула найбільша кількість українських військових.
Вшанувати пам’ять загиблих зібралися в цей день у Києві люди з різних куточків України. Побувала у столиці і 130 представників  ГО “ЄДИНА РОДИНА ЧЕРНІГІВЩИНИ”, організації, яка підтримує родини загиблих бійців.

Зі Сновська представляли делегацію мати та дружина загиблого Юрія Костюченка та мати загиблого Максима Авдієнка. Міська рада надала їм транспорт до Чернігова та на зворотній шлях увечері, а громадська організація забезпечила проїзд до столиці і назад.

У цей день було багато зустрічей, сліз і обіймів. О 12.00 відбулася Всеукраїнська панахида за загиблими і померлими в цій неоголошеній війні. Далі – урочисте встановлення військовими корзин з квітами біля Стіни Пам’яті та покладання присутніми квітів, серед яких переважали соняхи. Саме соняхи стали символом цього скорботного дня.

Вічна Слава і Шана всім захисникам України!

Leave a Reply