» » Відкритий урок у сільській школі

Відкритий урок у сільській школі

Гостинно прийняла педагогів з закладів освіти Сновської ОТГ Тихоновицька ЗОШ І – ІІІ ступенів, на базі якої відбувся черговий семінар вчителів фізичної культури. Після невеликого знайомства з учбовим закладом та його матеріальною базою, в рамках семінару для своїх колег було проведено відкритий урок вчителем фізичної культури Сергієм Колотушою. Всі 45 хвилин уроку присутнім цікаво було спостерігати за роботою дев’ятикласників, старанністю виконання різноманітних нестандартних фізичних вправ, впевненим веденням ходу уроку вчителем.

Підводячи підсумки відкритого уроку, вчителі – колеги відзначили позитив, яким було просякнуте заняття, професійність вчителя, його вміння в потрібну хвилину допомогти окремим учням слушною порадою та неприховане задоволення учнів тим, чим вони займались на уроці.

Наостанок педагоги обмінялись думками стосовно покращення організації змагань в рамках XVІІІ  спортивних ігор серед  учнів закладів загальної середньої освіти  Сновського району та необхідності поліпшення матеріальної бази для проведення більш якісних та змістовних занять з фізичної культури та спортом в навчальних закладах нашої ОТГ. Було, також, прийнято рішення стосовно поновлення участі збірної команди учнів закладів загальної середньої освіти району в обласному етапі змагань «Шкільна волейбольна ліга України».

Сектор сім’ї, молоді та спорту управління освіти міської ради

Leave a Reply