» » Випускний бал студентів.

Випускний бал студентів.

Місяць червень традиційна пора випускних вечорів. Перегортаючи календар день за днем, учні чекають цього дня. Випускний вечір – свято, яке буває в житті кожної людини, в ньому зустрічаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання.

27 червня в актовій залі Сновського вищого професійного  училища лісового господарства  урочисто і яскраво пройшов випускний бал студентів. Підсумком 2018/19 навчального року став випуск 180 фахівців, із них 8 – отримали дипломи з відзнакою та пам’ятні подарунки. Частина випускників продовжать своє навчання в рідному училищі, здобуваючи освітньо- кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за спеціальністю «Лісове господарство» та «Харчові технології».

Приміщення актової зали було вщент заповнене глядачами: почесними гостями, працівниками навчального закладу,  а також випускниками з їх батьками, рідними та друзями. Як завжди, головною прикрасою урочистого заходу стало елегантне вбрання його «винуватців».

Різноманіття музичних  номерів чергувалося з привітаннями від директора  Лариси Дубини, а також  гостей: міського голови Олександра Медведьова та його заступника з  гуманітарних питань  Олени Коваленко, колишнього директора закладу Василя Гаманка  та ветеранів закладу.

 Відділ організаційно – кадрової та інформаційної  роботи міської ради

Leave a Reply