» » Завдяки вам свята набувають яскравості і дарують людям радість та чудовий настрій

Завдяки вам свята набувають яскравості і дарують людям радість та чудовий настрій

Сьогодні, 8 листопада, в переддень свята Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва  в приміщенні  Сновського Будинку культури зібрались на урочисту подію, всі ті, хто причетний до цієї прекрасної та благородної справи,  на чолі з начальником відділу культури і туризму міської ради Наталією Добненко.

Привітати працівників культури прийшли міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, заступник голови райдержадміністрації Володимир Карпенко.

З теплими словами до своїх колег звернулась Наталія Добненко. Вона розповіла про роботу й досягнення свого великого колективу. У цьому році працівниками культури було проведено ІІІ районний фестиваль дитячої творчості «Обдаровані діти Сновщини», свято «Кольорове дитинство», ІХ обласний фольклорний фестиваль ім. В.Полевика, рок-фестиваль та безліч інших святкових  заходів.

Без участі працівників культури не проходить жодне державне свято. Наталія Михайлівна подякувала колективам музичної школи ім. Н.Г. Рахліна, центральної бібліотечної системи, історичного музею, керівникам дитячих зразкових колективів, а також усім аматорам народного мистецтва, об’єднанню «Майстри  Сновщини» та ветеранам галузі. Наші артисти показують високий рівень майстерності не тільки на сценах Сновщини, а й усієї України та за кордоном.

Завдяки підтримці міської ради та народних і обласних депутатів зміцнена матеріально-технічна база закладів культури. Придбано сценічно постановочні костюми,  мультимедійне обладнання для музичної школи, книги для ЦБС, меблі для музею, опалювальні котли для Рогізківського БК і бібліотеки та Низківського БК.  Ведуться роботи з капітального ремонту будівель центральної бібліотеки, музичної школи ім.Н.Рахліна, Петрівського Будинку культури, відремонтовано фасад Турʼянського БК, приміщення Займищанської бібліотеки тощо.

Свій виступ Наталія Добненко завершила приємною місією вручивши нагороди, квіти і подарунки кращим працівникам культури громади.

Велику вдячність висловив міський голова Олександр Медведьов всім творчим працівникам, які дарують людям радість, несуть культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною працею звеличують Сновщину.

«Дуже приємно, –  зазначив Олександр Олександрович, – що й закордонні гості, відвідуючи Сновщину, у великому захваті від виступів юних вихованців музичної школи, танцювальних та вокальних колективів. Я із задоволенням відвідую концертні програми, організовані працівниками як міських, так і  сільських  закладів культури. Виступи наших артистів стають  окрасою всіх свят у місті та селах».

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм Почесну грамоту обласної ради з рук міського голови  отримала Наталія Добненко.

До привітань долучились Наталія Самойлова, Володимир Карпенко та представник профспілки працівників культури. Вручались квіти, подарунки, Почесні грамоти та Подяки.

Музичним дарунком для всіх присутніх  став виступ викладачів дитячої музичної школи на чолі з її керівником Ларисою Сіренькою.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image