» » Нещодавно в селі Гірськ відсвяткували день села

Нещодавно в селі Гірськ відсвяткували день села

Надзвичайно людно було біля сільського клубу, де готувався куліш та сходилися  жителі – від малого до великого.

Гостей та запрошених радо зустрічали духмяним короваєм, який є символом гостинності, миру, злагоди та родинного тепла.

Офіційну частину  відкрила сільський голова Світлана Піщур, яка щиро привітала присутніх зі святом, висловила подяку всім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у його розвиток та добробут; всім тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село. Світлана Василівна окрему подяку висловила міській раді, депутату обласної ради Григорію Божку та директору Гірському ССТ Юрію Нижник, приватному підприємцю Віктору Воробʼю за надану матеріальну допомогу для проведення заходу.

Згадали усіх тих, хто, уже не з нами.

Під пісню «Плине кача» з болем у серці говорили про тяжкий час для України, а також про біль, що торкнулась  громади, про односельчанина Максима Авдієнка, який служив на Сході України та трагічно загинув. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого воїна та всіх воїнів,  які віддали своє життя за мирне небо і спокій в Україні.

Приїхали поздоровити місцевих жителів міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова.

Олександр Медведьов  висловив щирі вітання з нагоди Дня села, зичив присутнім мирного неба, спокою та економічного процвітання.

«В цьому році виготовлений проект щодо відновлення вуличного освітлення по вулицям Миру, Дружби, Вишнева, Садова, Маханова та провулку Набережний в с. Гірськ на суму 643,4 тис. грн. Відбулася висипка та грейдерування доріг, ремонт системи водопостачання (тільки ремонт насосу обійшовся 5400 грн.)», – повідомив міський голова.

З його рук  Почесну грамоту міської ради одержала Тамара Лісогор.

Концертну програму задушевною піснею розпочала  найстарша жителька села Ганна Іванівна Прус.

На святі, яке вели Валентина Верхулевська та Тетяна Іллєнко, вшанували найстарших та наймолодших жителів сіл, першокласників,  учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, учасників АТО, подружню пару, яка прожила 25 років. Кожній із цих категорій адресувалися щирі слова, мелодійні пісні та подарунки. Нікого не залишили байдужими виступи  аматорів художньої самодіяльності  Гірського  сільського клубу (художні керівники – Лідія Бендо, Олександра Кирикой).

Приїхала привітати селян уродженка с. Гірськ Галина Гладіна, яка зачитала зворушливі власні вірші  про рідне село та присвятила акровірші своїм подругам дитинства.

Приємним було й те, що свято прикрашали різнобарвні вишиванки в яких були одягнені переспівчани.

Окрім концерту гості та жителі села могли пригоститися українською стравою – кулішем. Скуштувати цей продукт назбиралось чимало охочих.

Отож залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Leave a Reply