» » Святий Миколай завітав до школи-інтернату та Сновський дошкільний навчальний заклад №1

Святий Миколай завітав до школи-інтернату та Сновський дошкільний навчальний заклад №1

 

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.

День Святого Миколая у Сновській громаді  пройшов під яскравим і добрим знаком уваги до дитини.

Із солодощами та щедрими подарунками завітали на свято в Сновський школу – інтернат почесні гості – голова обласної ради Ігор Вдовенко, голова міської ради Олександр Медведьов, секретар міськради Наталія Самойлова, голова РДА Валерій Радібеда, голова райради Ніна Кухаренко, директор ВПУЛГ Лариса Дубина, військовий комісар райвійськкомату Ігор Батюк. Вони побажали їм щастя, здоров’я, щоб були слухняними і чемними дітьми та не переставали мріяти та вірити в чудеса.

Адже саме під Новий рік їм властиво здійснюватися. Учні підготували для присутніх справжню казку зі Святим Миколаєм, малятами-сніжинками, руденькими білочками, ніжними ангелочками та кумедними чортиками. Віршики, пісні, веселі сценки – все це щиро лунало з уст малечі для найрідніших у залі людей.

Цього ж дня голова обласної ради Ігор Вдовенко за традицією привітав вихованців дитячих садків зі світлою та радісною подією. Зокрема, очільник представницького органу відвідав Сновський дошкільний навчальний заклад №1 Сновської міської ради, де разом із малечею та вихователями взяв участь у святковому заході. Голова обласної ради, який свого часу відвідував цей ДНЗ, вітаючи дітлахів, поділився своїми дитячими спогадами про новорічні святкування в садочку, та подарував маленьким сновчанам солодкі подарунки.

Leave a Reply