Задайте своє запитання

Питання:

Скажіть, будь ласка, хто депутат по вул.Свободи?

Ворушило Любов Луківна, м.Сновськ

Відповідь:

Шановна Любов Луківна! Ви можете звернутися до будь-якого депутата міської ради, який був обраний по  вашому округу №2

Округ №1

Виблов Сергій Анатолійович

Головач Олександр Миколайович

Данилова  Любов Олександрівна

Науменко Олександр Іванович

Полюшко Анна Олексіївна

Самойлова Наталія Володимирівна

Терещенко Лілія Олександрівна

Якубовська Ірина Володимирівна

м.Сновськ – вул.Виноградна, вул.Героїв Крут, вул.Калініна, вул.Коцюбинського, вул.Маяковського, вул.Островського, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Щорського підпілля, вул.Юрія Костюченка, пров.Вокзальний, пров.ІІ-й Вокзальний, пров.ІІ-й Шевченка, пров.І-й Шевченка, пров.Калініна, пров.Клубний, пров.Криничний, пров.Новий, пров.О.Кошового, пров.Південний, пров.Пісочний, пров.Юрія Костюченка

м.Сновськ – вул.Бульварна, вул.Вишнева, вул.Заводська, вул.Колійна, вул.Кооперативна, вул.П.Комуни, вул.Чернігівська, вул.Яблунева, вул.30 років Перемоги, пров.Вишневий, пров.Гастелло, пров.ІІ-й Залізничний, пров.Колійний, пров.Кооперативний, пров.П.Комуни, хутір Лісний

м.Сновськ – вул.Банкова, вул.Гоголя, вул.Гомельська, вул.Жореса, вул.Залізнична, вул.І-го Травня, вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.Миру, вул.Натана Рахліна, вул.Незалежності, вул.Некрасова, вул.Неретіна, вул.Пушкіна, вул.Свято-Троїцька, пров.Гомельський, пров.Жовтневий, пров.І-го Травня, пров.Луговий, пров.Миру, пров.Незалежності, пров.Некрасова, пров.Неретіна, пров.О.Матросова, пров.Свято-Троїцький, пров.Тупиковий

Округ №2

Анищенко Сергій Валентинович

Гукун Ганна Мар’янівна

Добненко Наталія Михайлівна

Сергійко Вадим Анатолійович

м.Сновськ – вул.Б.Хмельницького, вул.Віктора Максименка, вул.Горького, вул.Доватора, вул.Короленка, вул.Лермонтова, вул.Польова, вул.Попудренка, вул.П.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Спортивна, вул.50 років Перемоги, вул.55-ої Стрілецької дивізії, пров.Доватора, пров.Залізничний, пров.ІІІ-й Свободи, пров.ІІ-й Свободи, пров.І-й Свободи, пров.Лермонтова, пров.Попудренка, пров.Спортивний

м.Сновськ – вул.Архітектурна, вул.Володимирська, вул.Гагаріна, вул.Декабристів, вул.Добруська, вул.Жовтнева, вул.Зелена, вул.К.Заслонова, вул.Корольова, вул.Кримського, вул.Л.Вакуловської, вул.Лісна, вул.Л.Українки, вул.Михальченка, вул.Молодіжна, вул.М.Стельмаха, вул.Набережна, вул.Н.Сагайдак, вул.О.Гончара, вул.Панфілова, вул.Партизанська, вул.П.Осипенко, вул.Сновська, вул.Соборна, вул.Соснова, вул.Суворова, вул.Франка, вул.Я. Мудрого, вул.Я.Колоса, вул.Я.Купали, вул.98 км, пров.Кримського, пров.Партизанський, пров.Прорізний, пров.Шкільний

КНП “Сновська центральна районна лікарня”

 Окргу №3 

Бебех Галина  Іванівна

Єфименко Наталія Юріївна

Логвиненко  Лідія  Григорівна

Малетич Марія Василівна

с. Гірськ, с. Гута-Студенецька, с. Єліне, с. Жовідь, с. Клюси, с. Нові  Боровичі, с. Софіївка, с. Старі Боровичі, с.Гвоздиківка, с. Тихоновичі, с. Тур’я, с. Хотуничі, с.Чепелів, с. Петрівка,

 Округ № 4 

Анопрієнко Володимир Михайлович

Гордюк Володимир Григорович

Остроухов Віталій Володимирович

Солодовник Павло Васильович

Тютюнник  Павло Олександрович

с.Великий Щимель, с.Займище, с.Заріччя, с.Кучинівка, с.Лосєва Слобода, с.Нові Млини, с.Низківка, с.Куропіївка, с.Лютівка, с.Привільне, с.Радвине, с.Руда, с.Філонівка, с.Щокоть, с.Рогізки , с.Смяч, с.Сновське, с.Михайлівка, с.Єнькова Рудня, с.Стара Рудня, с.Суничне, с.Попільня, с.Шкробове

Також ви можете звертатися до будь-якого депутата, обраного до міської ради за партійним списком (перший кандидат):

Карпенко Володимир Миколайович

Матвієнко Вячеслав Іванович

Невмовенко Володимир Іванович

Симонок Сергій Олександрович

Терещенко Андрій Миколайович

Запитання: 

Вже пройшло 3 дні, як припинилися снігопади. А тротуари від гідропарку до закритого переїзду досі не почищені. Добираємось до роботи вузенькою витоптаною людьми стежечкою, якою можна й ноги повиламувати. Запрошуємо мера міста та його команду випробувати себе, пройшовши по ній!

Людмила Гребінь, м.Сновськ.

Відповідь: У лютому в Україні, і в тому числі на Сновщині, випало багато снігу. На його прибирання була задіяна вся техніка КП «Сновська ЖЕД». Нагадуємо, що Сновська територіальна громада, це не лише місто Сновськ, а й понад 50 сіл Сновщини.

Щоб встигнути розчистити вулиці  у всіх населених пунктах громади довелося залучати техніку приватних підприємств та власну техніку жителів громади. Багато жителів та підприємців, розуміючи складність ситуації,  долучилися до прибирання снігу за власні кошти. Міська рада і жителі громади щиро вдячні їм за це.

Щодо тротуарів по місту, то їх розчищають також. Як тільки звільняється техніка КП «Сновська ЖЕД» (якою також вивозять тверді побутові відходи у Сновську за графіком, виконують іншу роботу)  проводиться повторна чистка тротуарів . На сьогодні тротуар від гідропарку до закритого переїзду по вул. Залізничній вже розчищено.

ЗАПИТАННЯ: Попереднє моє питання залишилось не вирішеним. Пісок біля тротуарів по вулиці не почистили. А зараз так не хватає  цього піску. По нашій вулиці йдуть (повзуть) до школи, до лікарні. Дякую що почистили перед морозом. Посипте будь ласка піском вулицю і тротуари.

Ворушило Любов Луківна

ВІДПОВІДЬ: Дякуємо Вам за звернення. Питаннями благоустрою у громаді займається КП “Сновська ЖЕД”, працівники якого постійно прибирають вулиці міста від снігу та посипають дороги піском. Іноді техніка комунального підприємства не встигає з об`ємом робіт, додатково залучається техніка приватних підприємств.

У зв`язку з погрішенням погодних умов у лютому – снігопадами  та різкою зміною температури  від +5 до -20 градусів, на даний час вулиці чистяться від снігу. За потреби – посипаються.

Звертайтеся додатково за тел. 2-19-19 до КП “Сновська ЖЕД”.

Питання: 

Чому по вул. Свободи ніколи не прибирають пісок біля тротуарів на  дорозі . Хто цим повинен займатись?

Ворушило Любов Луківна

 

Відповідь:

Питаннями благоустрою, в т.ч. і прибиранням піску на дорогах займається КП “Сновська ЖЕД”. Працівники підприємства постійно прибирають центральні вулиці міста.  Дякуємо за звернення, питання взято на контроль.

Питання:

Чому буда видалена группа «Сновська міська рада Group» з мережі фейсбук?

Малютін Олексій Володимирович

Відповідь:

Група «Сновська міська рада Group» припинила свою діяльність у зв’язку з низкою причин. Головна з них – дублювання інформації з офіційною сторінкою  Сновської міської ради в мережі Фейсбук. Серед інших: технічні проблеми, значне зростання інформацій про політичні партії та передвиборча агітація, скорочення штату працівників громади.

Нагадуємо, що для налагодження комунікації з жителями громади продовжує працювати офіційна сторінка Сновської міської ради у Фейсбук (https://www.facebook.com/snovmr.gov.ua/) і мешканці громади можуть задавати свої запитання у стрічці або особисто через мессенжер (в т. ч. і прохання розмістити інформацію, яка стосується життя громади).

На офіційному сайті (http://snovmr.gov.ua/) діє рубрика «Питання до влади», де бажаючі можуть поставити запитання та отримати фахову відповідь на нього.

Створено Ютуб-канал  (https://www.youtube.com/channel/UCnW7detdvaJqNcBYa1ShrRw/videos)  міської ради, на якому розміщені сесії міської ради, офіційні зустрічі, бліцопитування, відеоматеріали в цифрах і таблицях, вітання та звернення як керівників громади, так і громадськості та інше.

Діє система подання електронних петицій, адресованихСновській міській раді.

Питання:

Прошу надати достовірну інформацію, щодо презентації політичної партії “РІДНИЙ ДІМ” в місті Сновськ.

Чи надавала Сновська міська рада або комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозвіл, на проведення даних заходів.

Також прошу відповідь розмістити на офіційній сторінці Сновська міська рада.

Малютін Олексій Володимирович

Відповідь:

Порядок проведення в Україні масових заходів і мирних зібрань (якими в тому числі є представлення політичних сил) встановлений ст. 39 Конституції України. Організатор повинен завчасно (хоча б за день) повідомити орган місцевого самоврядування (ОМС) про проведення масового заходу. Жодного дозволу або заборони на проведення такого заходу ОМС не дає.

04.08.2020 до міської ради (вх. № 2162/03-04) надійшов лист від ПП «Рідний дім» з інформацією про проведення презентації партії.

Питання:

На початку квітня поточного року по вул. Свободи від буд. 139 до повороту на районну лікарню виконувались роботи по розширенню дороги. Внаслідок виконання робіт обабіч дороги були нагорнуті купи землі. На моє  усне звернення представник міськради запевнив, що надалі буде виконано благоустрій цієї ділянки.

Питання: чи буде виконано благоустрій вищезгаданої території? Прошу означити конкретні терміни.

Тетяненко Тетяна Леонідівна

 

Відповідь:

На сьогоднішній день роботи з розширення проїзної частини вул. Свободи завершені. Ґрунт прибраний та використаний для підсипки ґрунтових доріг. Подальші роботи з благоустрою вулиці будуть продовжені при наявності вільних коштів.

Питання: 

 

ЖЕУ отказывается обрезать ветки с деревьев  за мой счёт, мотивируя тем, что высоко. Какая высота их вышки?

К кому обращаться по данному вопросу.

Куса Людмила Олександрiвна

 

Відповідь:

 

За інформацією начальника ЖЕД офіційного звернення по даному питанню не надходило. Для вирішення проблеми зверніться з письмовою заявою до начальника ЖЕД Кошової Г.І. (вул. Вишнева, 53). Висота вишки 17 метрів.

Питання: 

Я працюю в школі-інтернаті вихователем. Із зміни ми з колегами повертаємося додому після дев’ятої вечора. Світло вже на стовпах не горить ні по вулиці Залізничній, ні в центрі міста, ні в залізній ній частині міста. Чи не можна його відключати трохи пізніше?

Гребінь Людмила  Анатоліївна

 

Відповідь:

Дякуємо за запитання. Світло по вулицях міста  вже встановлено з 16.00 по 23.00 (центральні вулиці), по 22.00 (периферійні). В святкові дні вуличне освітлення працюватиме до ранку.

 

Питання: 

Добрый вечер. Ответьте, пожалуйста, на мои вопросы:

1) на основании чего запрещен самовольный вывоз мусора на полигон?

2) Почему ЖЕК регулярно не убирает мусор с общественных мест (озеро возле лесхоза, в лесу в разных местах, просто на улице и т.д.), где он лежит месяцами, гниет, разлагается и воняет?

3) Что делать людям, которые сами добровольно убирают мусор в этих общественных местах, куда его вывозить?

Татьяненко  Тетяна Володимирівна

 

Відповідь:

Обслуговуванням полігону твердих побутових відходів займається ПрАТ “Комунальник”. Вивозом сміття з приватного сектору, а також з місць загального користування займається КП “Щорська ЖЕД”. Працівники цього підприємства постійно прибирають місця загального користування. У разі організованого прибирання (суботник,тощо) просимо повідомляти міську раду.  В таких випадках ми  неодноразово безкоштовно надали і техніку, і засоби для прибирання та організовували вивіз сміття.

1 2